Sprawdź

Sephora

Lokalizacja
Poziom 1
Kontakt

tel. 91 887 60 62

Pokaż na planie

Sephora to najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2000 punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 roku we Francji. Od 1999 roku jest obecna na polskim rynku, na którym posiada ponad blisko 100 perfumerii w największych miastach Polski, oraz sklep internetowy sephora.pl.

Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH), największej na świecie korporacji działającej w sektorze dóbr luksusowych. Dzięki przynależności do grupy LVMH, Sephora współtworzy i dekoduje nowe trendy w świecie urody i mody.

Zgodnie z nowym badaniem analizującym popularność marek - Sephora znalazła się w pierwszej trójce ulubionych brandów młodych konsumentów. „Love List Brand Affinity Index” 2017 opracowany przez Condé Nast USA i Goldman Sachs pokazał preferencje Millenialsów oraz generacji Z w kategoriach mody, handlu detalicznego i rynku kosmetycznego.

Sephora, rozpoznawalna wszędzie po charakterystycznych czarno-białych paskach, jest pierwszą na świecie perfumerią, która już ponad 40 lat temu, dzięki rewolucyjnej wówczas aranżacji wnętrz swoich sklepów, pozwoliła Klientom na nieograniczony dostęp do produktów. Dziś każda perfumeria oferuje swoim Klientom swobodę poznawania, delektowania się i eksperymentowania z kosmetykami, a także bezpłatne profesjonalne porady ekspertów!

W eleganckich wnętrzach perfumerii Sephora odnajdziesz bogaty asortyment marek: cenione marki luksusowe, najgorętsze, innowacyjne i ekscytujące marki dostępne wyłącznie w Sephora oraz przystępną cenowo, kolorową i pachnącą markę własną Sephora Collection – każdy znajdzie coś dla siebie!

Zmysłowe zapachy, luksusowe produkty do pielęgnacji oraz profesjonalne kosmetyki i akcesoria do makijażu to nie wszystko! Klienci odwiedzający Sephora mogą też skorzystać z aż 9 bezpłatnych 15-minutowych minimetamorfoz, zapisać się na profesjonalny makijaż okazjonalny lub wyjątkową lekcję makijażu, a także skorzystać z usług Brow Baru marki Benefit – eksperta od regulacji brwi.

 

Zapraszamy do perfumerii Sephora! 

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 7:00 - 22:00
Niedziela handlowa (Auchan)8:00 - 21:00
Odwiedź nas!
>