Sprawdź
Sprawdź

Qarson

Qarson. Ty prowadzisz!

Qarson to lider sprzedaży aut na abonament we Francji. Na rynku polskim działa od 2018 roku. Marka Qarson tworzy ideę, według której wcale nie trzeba kupować samochodu, żeby go używać. To zupełnie nowy sposób wynajmu fabrycznie nowych samochodów.

Auto na abonament w Qarsonie to usługa, w której każdy może korzystać z nowego samochodu - z niską i niezmienną miesięczną opłatą oraz na krótkiej, 12-miesięcznej umowie. Każdy może cieszyć się fabrycznie nowym autem bez zbędnych formalności logistyczno-administracyjnych czy obaw związanych z utratą wartości samochodu.

Qarson oferuje kilkadziesiąt modeli aut z różnych segmentów: od małych miejskich samochodów, przez klasyczne sedany, samochody kompaktowe i rodzinne, po popularne SUV-y i crossovery. W portfolio firmy znalazły się m.in. marki: Renault, Peugeot, Nissan, Toyota czy Audi.

Abonament w Qarsonie to gwarancja pełnego serwisu - bez ukrytych kosztów. Zespół Qarsona zajmuje się rejestracją auta i kompletnym przygotowaniem go do użytkowania, aby każdy mógł bez zmartwień cieszyć się bezpieczną jazdą zupełnie nowym samochodem.

Licznik całkowitych kosztów wynajmu dostępny jest na stronie www.qarson.pl.

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>