Sprawdź

Gino Rossi

Lokalizacja
Poziom 0
Kontakt

tel. 696 531 493

www.gino-rossi.com

Pokaż na planie

Najnowsza kolekcja Gino Rossi Wiosna-Lato 2012 to nie tylko obuwie i akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, ale również piękno zawarte w doskonałej formie. Na nowo zdefiniowana elegancja otwiera przed klientami horyzont estetycznych wrażeń i zaskakuje harmonią pomiędzy klasyką a nowoczesnością.

Dla projektantów Gino Rossi natura i otoczenie stały się głównym źródłem inspiracji. Czerpiąc z palety kolorów lekkiego, wiosennego poranka,  ciepłych promieni słonecznych południa oraz nastrojowego światła letniego wieczoru, kolekcja Gino Rossi Wiosna-Lato 2012 to niepowtarzalne produkty tworzone z pasją i doświadczeniem.

Elegancka linia półbutów, sandałów oraz czółenek z kolekcji wiosna-lato 2012 Gino Rossi odznacza się nie tylko najwyższej jakości materiałami użytymi podczas projektowania, ale również charakterystycznym dla marki balansem pomiędzy klasycznym a nowoczesnym profilowaniem. Projektanci Gino Rossi osiągnęli nowy wymiar elegancji, dzięki wykorzystaniu miękkich skór oraz zachowaniu klasycznego wzornictwa, współczesna kobieta i mężczyzna idealnie dopasują obuwie do formalnego stylu.

Gino Rossi w tym sezonie obok eleganckich modeli zarówno dla Pań jak i Panów proponuje również codzienne stylizacje w swojej kolekcji. Wyjątkowa linia produktów casualowych odznacza się nowoczesnym wzornictwem, lekkością oraz prostotą. Propozycją Gino Rossi są również modele pół-sportowe, które z pewnością zadowolą osoby aktywne zapewniając  wysokie poczucie komfortu. Wykonane m.in. ze skór bydlęcych międlonych, wyróżniających się bardzo dobrymi warunkami użytkowymi, są miękkie i elastyczne, dzięki temu idealnie dopasowują się do stopy oraz zapewniają maksimum komfortu.
 

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 7:00 - 22:00
Niedziela handlowa (Auchan)8:00 - 21:00
Odwiedź nas!
>