Sprawdź

FELINA

Lokalizacja
Poziom 0
Kontakt

Tel. 506 213 448

Pokaż na planie

Firma Felina istnieje w Niemczech od 1885r. Z niewielkiej manufaktury gorseciarskiej rozwinęła się w ciągu 129 lat w międzynarodową firmę bieliźniarską. Utrzymuje swoje przedstawicielstwa w niemal wszystkich krajach europejskich. W centrum projektowania w Mannheim powstają kolekcje dla kobiet z ponad 50 krajów. Internacjonalizacja i globalizacja sprzyjają także rozwojowi Feliny w Północnej Ameryce, Skandynawii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Rosji. W wieku globalizacji produkowanie wyrobów we własnym zakładzie na Węgrzech i pozyskiwanie surowców od dostawców z zachodniej Europy, Niemiec, Szwajcarii, Włoch i Francji, gwarantuje najwyższą jakość i podkreśla odpowiedzialność firmy za pracowników. Do rodziny Feliny należy ponad 6500 klientów na całym świecie oraz ponad 1000 jej pracowników, z czego 130 zatrudnionych jest w centrali w Mannheim. Od tego roku firma należy do łotewskiego koncerny Lauma International.

Asortyment Feliny stanowią dwie odrębne linie produktowe:

FELINA

Felina oferuje wyjątkowo wygodną bieliznę dla kobiet ceniących komfort i szukających połączenia klasycznej elegancji z doskonałym dopasowaniem, wysoką jakością surowców i wykonania, aż do dużych rozmiarów. Modelowanie sylwetki, komfort noszenia i funkcjonalność mają dla kolekcji Feliny kluczowe znaczenie. Kolekcje z tej linii dedykowane są Klientom z grupy wiekowej 40+.

CONTURELLE BY FELINA
Conturelle by Felina to przede wszystkim zmysłowość, która daje każdej kobiecie poczucie wyjątkowości. Przeznaczona jest dla nowoczesnych, pewnych siebie pań, które chcą podkreślić swój wdzięk za sprawą kuszącego wzornictwa, ale poszukują również wysokiego komfortu noszenia, także w dużych rozmiarach. Kolekcja Conturelle składa się z modnych serii bazowych i sezonowych, wychodzących naprzeciw trendom mody, kolekcji fashion. Linia ta poświęcona jest przede wszystkim Paniom z grupy wiekowej 30+.

W Polsce firma jest reprezentowana od roku 1991. Jej przedstawicielstwo znajduje się w Łodzi przy ul. Łąkowej 3/5. Prowadzi dystrybucję głównie poprzez sieć 300 sklepów multibrandowych na terenie całego kraju.

W roku 2006 powstał w łódzkiej Manufakturze pierwszy firmowy sklep Feliny, który stał się początkiem pomysłu rozwoju sieci sklepów firmowych. Testowanie idei trwało długo, ale pozytywny rezultat pozwolił dojść do wniosku o konieczności poszerzenia sieci o dalsze placówki handlowe własne oraz na zasadach franczyzy.

W chwili obecnej, oprócz sklepu w Manufakturze, funkcjonują jeszcze sklepy własne w poznańskiej Posnanii, wrocławskiej Magnolii Park, szczecińskim Galaxy oraz franczyzowe w Krakowie w CH Bonarka, w Gdyni w CH Riviera, w Katowicach w Galerii Katowickiej, w Warszawie w C.H. Atrium Promenada, oraz sklep outletowy w Designer Outlet w Piasecznie k. Warszawy.

Celem firmy jest stworzenie sieci kilkunastu sklepów w całej Polsce w największych miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach. W większości tych ośrodków planowane jest uruchomienie jednego lub dwóch sklepów firmowych, gdyż nasz koncept ma być przedsięwzięciem ekskluzywnym i niepowtarzalnym. Tym samym sklep Feliny ma przyciągać Klientki do centrum, w którym będzie się znajdował, stanowiąc dla samego centrum unikalny koncept, którego nie będzie w wielu innych tego typu miejscach w mieście.

Wyroby Feliny, ze względu na długoletnią obecność na rynku polskim, mają w grupie docelowej dużą rozpoznawalność, a ze względu na swoje właściwości – liczne grono wiernych Klientek, które nie są w stanie zastąpić artykułów Feliny inną marką obecną w Polsce. Powodzenie produktów firmy polega przede wszystkim na wysokiej jakości (produkcja odbywa się we wschodniej Europie, a surowce są zachodnioeuropejskie), ogromnej wygodzie noszenia, funkcjonalności objawiającej się korygowaniem sylwetki oraz ogromnej gamie rozmiarów.

Oferta Feliny uzupełniana jest w sklepach firmowych i franczyzowych wyrobami niemieckiej firmy Rösch, producenta ekskluzywnej bielizny nocnej, oraz firmy Adolf Riedl GmbH & Co. KG, dystrybutora kostiumów kąpielowych marek Sunflair i Opera.

W kręgu naszego zainteresowania leżą powierzchnie o metrażu 40-60 m2 w otoczeniu marek bieliźniarskich i odzieżowych ze średniej i wyższej półki cenowej.

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 7:00 - 22:00
Niedziela handlowa (Auchan)8:00 - 21:00
Odwiedź nas!
>