Sprawdź
Sprawdź

MI Store – XIAOMI

Lokalizacja
Poziom 1
Kontakt

Telefon : 536036130

Email: MiStoreSzczecin@mimarkt.pl

 

Pokaż na planie

Poznaj Xiaomi.
Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun, przedsiębiorca wierzący w to, że wysokiej jakości technologia nie musi kosztować fortuny. Xiaomi dąży do tego, by projektować́ urządzenia spełniające rosnące potrzeby i wymagania użytkowników, a jednocześnie dostarczać́ im wysokiej jakości technologie w dobrej cenie. Chiński producent oferuje szeroką gamę̨ sprzętów, choć́ pierwszym zaprojektowanym przez niego produktem był smartfon. Dziś́ w ofercie marki znaleźć́ można liczne modele z flagowej serii Mi, a także z budżetowej linii Redmi. Poszczególne urządzenia rodzenią się̨ pod względem parametrów technicznych, funkcji, przekątnej ekranu czy ilości wbudowanej pamięci, dzięki czemu trafiają̨ w gust użytkowników o rożnych oczekiwaniach – spośród smartfonów Xiaomi można z łatwością̨ wybrać́ telefon idealny do pracy, robienia zdjęć́ czy grania.

Elektronika użytkowa – co jeszcze oferuje Xiaomi?

Choć smartfony zajmują̨ najważniejsze miejsce w ofercie Xiaomi, producent ma do zaoferowania znacznie więcej. Głośniki bezprzewodowe oraz rożne modele słuchawek dokanałowych i nausznych to propozycje dla osób, które nigdy nie rozstają się̨ ulubioną muzyką, natomiast kamery sportowe i przeznaczone do nich obudowy docenią użytkownicy aktywni fizycznie lubujący się̨ w nagrywaniu swoich wyczynów i ekstremalnych treningów. Ofertę̨ uzupełniają̨ urządzenia inteligentne przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą̨ ułatwić́ sobie codzienność́ – w ofercie Xiaomi znajdziemy smartwatche, opaski, odkurzacze, oczyszczacze powietrza, routery, czujniki samrt-home  i wiele innych.

Xiaomi proponuje szeroki wybór urządzeń́ z wielu kategorii, a także szereg dopasowanych do nich akcesoriów. Uznanie dla produktów tej firmy cały czas rośnie, co jest zasługą nie tylko ich jakości, ale również̇ wizualnej atrakcyjności. Nowy salon sprzedaży Mi Store  z pewnością̨ sprawi, że grono miłośników Xiaomi powiększy się̨ jeszcze bardziej.

Polub nasz profil MiMarktSzczecin , bądź na bieżąco, dziel się swoimi opiniami i pomóż nam zmieniać świat!

 

 

 

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>