Sprawdź

O-bag

Lokalizacja
Poziom 0
Kontakt

tel. 509 555 586

Pokaż na planie

Torebki, które podbiły serca kobiet na całym świecie! O bag to innowacyjny design i nowoczesna estetyka przed którą ciężko przejść obojętnie. 

EVA XL Extralight®

Wyjątkowy materiał torebek EVA XL Extralight® przekłada się na nowatorskie wzornictwo oraz niezwykłą lekkość i wytrzymałość produktów O bag. Kreatywny zespół z Padwy oraz studio projektowe laboratorio.quattro projektują dodatki, które swoją stylistyką wyprzedzają pojawiające się trendy.

Nero, Rosa Smoke, Amaranto

O bag to zaproszenie do świata kolorów. Każda torebka jest dostępna w gamie niezwykłych kolorów! Zaczynając od klasycznych odcieni jak Nero, Latte czy Sabbia po odważne i zdecydowane kolory jak Rosso, Cedro, Imperial Blu i wiele, wiele innych. 

Konfiguruj!

O bag jest liderem w zakresie konfigurowalnych produktów z branży mody. Każdy produkt marki możesz spersonalizować według własnych upodobań tworząc niepowtarzalne kombinacje. 

O bag to marka, która stara się pomóc wyrazić klientowi jego indywidualną tożsamość za pomocą bogatej oferty produktów. Począwszy od torebek O bag przez zegarki O Clock, po okulary przeciwsłoneczne O sun i obuwie O slippers, nasze produkty oferują możliwość dopasowywania ich poszczególnych elementów w celu kreowania indywidualnego stylu i niepowtarzalnych kombinacji.

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 7:00 - 22:00
Odwiedź nas!
>