Sprawdź
Sprawdź
Semilac - Świąteczne prezenty dla każdego

Semilac - Świąteczne prezenty dla każdego

Zestawy do kompleksowej pielęgnacji dłoni to idealny upominek dla każdej kobiety, która zadbane i wypielęgnowane dłonie uważa za swoją wizytówkę - niezależnie od tego, czy obdarowywana osoba preferuje manicure hybrydowy czy klasyczny. Zestawy składają się z peelingu, kremu do dłoni oraz eliksiru. Dostępne są w trzech wariantach Hope, Dream i Love. Cena zestawu to 44,90 zł.

Świąteczne zestawy to nie tylko pielęgnacyjne sety, ale również 3 warianty zestawów lakierów stworzone z myślą o miłośniczkach hybrydy oraz 2 rodzaje boxów dedykowanych osobom, które chciałyby zacząć swoją przygodę z hybrydą.

Świąteczna oferta Semilac obejmuje również dwa zestawy dla kobiet, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki w dziedzinie manicure hybrydowego. Zestaw świąteczny Semilac Try Me Xmas edition zawiera niezbędne produkty oraz akcesoria do aplikacji i usuwania stylizacji oraz 5 lakierów hybrydowych z bestsellerowych kolekcji marki o pojemności 3 ml. Można go kupić za 149 zł. Druga propozycja dla początkujących to zestaw świąteczny Semilac Love Me Xmas edition wzbogacona o kolor z limitowanej, świątecznej linii - 290 Semilac All I want. Dzięki obu zestawom rozpoczęcie przygody z manicure hybrydowym stanie się łatwiejsze
i jeszcze bardziej przyjemne.

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>