Sprawdź
KUBENZ kolekcja wiosna – lato 2020

KUBENZ kolekcja wiosna – lato 2020

Każdemu z nas został przypisany jeden z czterech żywiołów Woda, Ziemia, Ogień lub Powietrze, który oddaje nasze upodobania i to w czym czujemy się najlepiej. Co pasuje do Ciebie? Co sprawi, że poczujesz się jak w swoim żywiole?

A może nie musisz się na nic decydować tylko każdego dnia wybierać na nowo. Jeśli nie jest Ci obce poszukiwanie nowego wybierz FIFTH-ELEMENT FASHION marki KUBENZ i wybieraj zgodnie ze swoim nastrojem, upodobaniami i temperamentem.

Jeśli jesteś zwolennikiem stonowanych kolorów ZIEMI, komfortu i naturalnych rozwiązań to do wyboru będziesz miał szeroką ofertę marynarek i garniturów w kolorach ZIEMI o naturalnych splotach. Stonowany garnitur np. W odcieniu jasnej szarości możesz zestawić z kamizelką z tej samej tkaniny tworząc tak aktualną w tym sezonie mono-sylwetkę. Dla tych którzy pokochali kraty przygotowaliśmy m. in. propozycje w nowym zestawieniu kolorystycznym łącząca kamienną szarość z brązem.

Jasne odcienie błękitów marynarek, nowoczesne graki na koszulach i zimne odcienie szarości to pobudzenie POWIETRZNEJ kreatywności.

OGIEŃ to odwaga kolorów i wzorów. Ponad 20 odcieni koszulek polo, olbrzymia oferta wzorzystych skarpet, poszetek i drukowanych koszul w oryginalnych połączeniach kolorystycznych to podstawa dla innowacyjnych i indywidualnych zestawień dla każdego z Was. Skojarzenia marynistyczne charakterystyczne dla żywiołu WODA to klasyka w modzie męskiej. Wciąż aktualne granatowe marynarki w dopasowanych sylwetkach zestawione z bawełnianymi spodniami typu chino i koszulami z motywami podwodnego świata lub w marynarskie pasy to nasza propozycja dla zwolenników tego stylu.

To Twój indywidualny żywioł. FIFTH-ELEMENT FASHION to brak ograniczeń

Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>