Sprawdź
Sprawdź

Kuchnia Marche w Galerii Galax poszukuje pracownika na stanowiska KUCHARZ

KUCHARZ do nowo otwierającej się restauracji w Galerii Galaxy!

Wkrótce otwieramy nową restaurację Kuchnia Marche w Galerii Galaxy w Szczecinie i w związku z tym wydarzeniem zaczynamy rekrutacje na stanowisko:

KUCHARZ

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę (pełny etat)

Atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity i system premiowy

Możliwość rozwoju zawodowego

Płatne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy

Możliwość wyjazdów służbowych

Darmowe posiłki w trakcie wykonywania pracy

ZADANIA:

Przygotowanie i obróbka wstępna, cieplna produktów

Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami

Przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy i wszelkich zasad związanych z produkcją, przechowywaniem żywności

Dbanie o porządek w miejscu pracy

Sprzątanie po zakończonej pracy

CZEGO WYMAGAMY?:

Książeczki sanitarno - epidemiologicznej

Mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni (zapewniamy szkolenie)

Dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy

Zaangażowanie i chęci

Motywacji i profesjonalizmu

Odpowiedzialności i sumienności

Umiejętności pracy w zespole i pozytywnego nastawienia

marche.galaxy@xoburger.com.pl

Lub kontakt pod nr telefonu  573 967 157

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".