Sprawdź
O Galaxy
Jak trafić
Udogodnienia
Galeria Zdjęć
Ankieta
Praca
EPP
Magazyn

NR 1 w województwie

czytaj więcej
Centrum GALAXY to obecnie największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie zachodniopomorskim i jedyne o takim programie funkcjonalnym w Szczecinie.  Zlokalizowane w samym środku Szczecina, przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych , stanowi integralną część ścisłego Centrum miasta.

GALAXY składa się z dwóch części – tej starszej, otwartej w 2003 roku i tej nowej, uruchomionej w 2017, połączonych ze sobą pasażami handlowymi na poziomach 0 i 1. Poszczególne poziomy Galaxy skomunikowane są chodnikami i schodami ruchomymi, a także windami panoramicznymi oraz klatkami schodowymi. Przyjęte w Centrum rozwiązania komunikacyjne umożliwiają pełny dostęp do wszystkich funkcji i na wszystkich poziomach osobom niepełnosprawnym. Wejścia główne zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na dostęp bezpośrednio z poziomu otaczających chodników. Centrum powiązane jest z siecią komunikacyjną miasta systemem umożliwiającym swobodny ruch samochodów osobowych.
Dostęp do Centrum odbywa się bezpośrednio z poszczególnych poziomów parkingów, a z części podziemnej do Centrum można dostać się windami lub chodnikami ruchomymi. W centralnej części atrium, w miejscu połączenia obu części Centrum, znajduje się punkt informacyjny. Usytuowana w samym środku starej części obiektu 21 metrowa fontanna jest największym tego typu obiektem w regionie. Oba budynki, składające się na jedną bryłę Centrum, przykryte są szklanymi kopułami, ta nad nową częścią ma aż 43 m średnicy – jest o 3 m szersza, niż kopuła nad berlińskim Reichstagiem.
Budowa nowej części GALAXY była powiązana z całkowitą wymianą elewacji obiektu. Nowoczesna, wykonana z białego szkła i aluminium, elewacja nie tylko integruje obie części budynku, ale także nadaje Galaxy zupełnie nowy wygląd, który wpływa także na postrzeganie tej części miasta.

Centrum GALAXY cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Rocznie odwiedza je prawie 11 milionów osób. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo. I staramy się jak najlepiej wyjść naprzeciw zmieniającym się Dzięki temu na przestrzeni ostatnich lat obiekt stal się laureatem wielu prestiżowych nagród:

2017
Zloty Laur Klienta 2017 i Grand Prix Laur Klienta 2017

2014
Najlepsze Centrum Handlowe 2014 roku w kategorii “jakość doświadczeń konsumenckich” - konkurs Retail.net i Shopping Centre Poland

10.05.2013
Certyfikat BREEAM In-Use
Code for a Sustainable Built Environment BES 5058 Part1 (certificate number BUIP10000377) and part 2 (certificate number BUIP20000344) with note: Very Good

2012
1 miejsce w plebiscycie czytelników Kuriera Szczecińskiego „Moja galeria handlowa 2012”

2011
Certyfikat Jakości 2011 – miejsce w TOP 10 najlepszych centrów handlowych w Polsce w Programie Jakości Usług w centrach handlowych

12.10.2010
Polska rada Centrów Handlowych PRCH Retail Awards 2010 – najlepsze Centrum handlowe Roku 2010 w kategorii: Zarządzanie i Eksploatacja

2003
Nagroda II Stopnia za realizację Centrum Handlowo Rozrywkowego w Szczecinie dla Echo Investment SA, przyznana przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
W Centrum GALAXY klienci mogą skorzystać z oferty 190 lokali i punktów usługowych różnych branż oraz hipermarketu AUCHAN. W Centrum dominują przede wszystkim sklepy odzieżowe i obuwnicze. Na zakupy zapraszają salony: dwupoziomowy RESERVED, H&M, ZARA, HOUSE, DEICHMANN, pierwsze w Szczecinie Salony FOREVER 21, ALDO i Tommy Hilfiger oraz największy w Polsce, bo liczący aż 2300 m kw, nowoczesny salon CCC. W GALAXY znajdą też Państwo liczne sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz i artykułami gospodarstwa domowego – HOME & YOU, DUKA, Le Creuset i pierwszy w Szczecinie regularny sklep Sieci TEFAL Home & Cook. Dzięki rozbudowie obiektu oprócz sklepu RTV EURO AGD klienci mogą teraz korzystać oferty jedynego w lewobrzeżnej części miasta sklepu MEDIA EXPERT oraz z salonów SONY CENTER i SAMSUNG. Znalazły tu swoje miejsce salony wszystkich większych sieci drogeryjnych i perfumeryjnych - DOUGLAS, SEPHORA, ROSSMAN, HEBE oraz SUPER-PHARM, który dodatkowo prowadzi także aptekę. Nie brakuje lokali optycznych – klienci mogą wybierać pośród VISION EXPRESS, SUNLOOX oraz OPTYK TRENDY. Nowy, większy salon Sieci SMYK oferuje wszystko, co potrzeba naszym najmłodszym klientom, a jego ofertę uzupełnia ŚWIAT ZABAWEK. Księgarnia ŚWIAT KSIĄŻKI wraz EMPIK zaspokoją wszystkie potrzeby zapalonych czytelników. Nie brakuje salonów jubilerskich uznanych w Polsce marek – APART, W.KRUK, YES, JUBITOM, SVAROWSKI i Jubiler Terpiłowski, a jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem zegarków najlepszych światowych marek, powinien także odwiedzić salony SWISS oraz TIME TREND. Ofertę handlową uzupełniają biura podróży, salony telefonii komórkowych, banki, kwiaciarnia, pralnia, punkt dorabiania kluczy, szewc oraz punkt ksero. Na terenie Centrum działają także dwa salony fryzjerskie, salon kosmetyczny oraz punkt manicure.

Na terenie parkingu podziemnego funkcjonuje myjnia samochodowa wraz z punktem sprzedaży, naprawy i wymiany opon.

Aby ułatwić zakupy w Centrum, od października do maja na poziomie -1 działa szatnia, przyjmująca na przechowanie okrycia wierzchnie, a na poziomie 2 przy wyjściu na parking wielopoziomowy klienci mogą skorzystać z szafek bagażowych

190 sklepów na 58 tys. mkw. powierzchni

czytaj więcej
Sprawdź nasze sklepy

1 500 miejsc parkingowych

czytaj więcej
Dla klientów Centrum przygotowaliśmy 1500 miejsc postojowych na parkingach: wielopoziomowym i podziemnym. Parking niestrzeżony CHR Galaxy objęty jest systemem informacji o zajętości miejsc. Na wjazdach wiszą tablice informujące o ilości wolnych miejsc parkingowych na poszczególnych poziomach, a na każdym poziomie z daleka widać, gdzie możemy znaleźć wolne miejsce – nad wolnymi świecą zielone lampki, czerwone sygnalizują zajętość. Niebieskie światełka pokazują, w której część parkingu znajdują się wolne miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Cały system jest bardzo czytelny i ułatwia szybkie znalezienie wolnego miejsca do parkowania bez zbędnego krążenia po poziomach parkingu.

Aby ułatwić Państwu zakupy w naszym Centrum i odblokować coraz bardziej zatłoczone parkingi zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu opłat za korzystanie z parkingu CHR GALAXY. Niezależnie od tego pierwsza godzina parkowania jest gratis dla wszystkich wjeżdżających, więc nie ma problemu z szybkimi zakupami. Wiemy jednak, że większość klientów spędza w naszym Centrum znacznie więcej czasu.

Ponieważ szczególnie zależy nam na przeznaczeniu parkingu wyłącznie dla klientów naszego Centrum, ze względu doskonałą komunikację z hipermarketem i pozostałą przestrzenią Centrum, wprowadziliśmy specjalną promocję parkingową dla osób robiących zakupy właśnie w naszym Centrum. Każdy, kto w dowolny dzien tygodnia zrobi w naszym Centrum zakupy za min. 60 PLN i okaże paragon w punkcie informacyjnym Centrum, otrzyma cztery godziny parkowania gratis. Promocja nie obejmuje zakupu wyrobów tytoniowych, napojów alkoholowych oraz leków. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj…. (przejście do zakładki PARKING z regulaminem parkingu i promocji)
GALAXY to nie tylko doskonałe miejsce na zakupy, to także znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Rozrywkową część naszego Centrum znajdziecie na poziomie 2. Wszystkie najnowsze filmowe hity znajdziecie Państwo w MULTIKINO, które jednocześnie może przyjąć 2200 widzów na 9 salach kinowych. Filmy wyświetlane są na 1000 m2 ekranów z dźwiękiem w systemie dolby digital surround EX. Po kinowych wrażeniach zapraszamy do kręgielni MK Bowling, dysponującej nie tylko 14 torami do gry w kręgle, ale także stołami do bilarda i największym w szczecinie Game Town z 40 grami zręcznościowymi dla dzieci i młodzieży.

Na dzieci czeka także Jupi Park czyli sala zabaw. Gdzie pod okiem profesjonalnych opiekunów mogą szaleć do woli. Dorośli miłośnicy aktywnego trybu życia mogą od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych korzystać ze wszystkich atrakcji fitness Club CALYPSO.

W GALAXY nie brakuje kawiarni i restauracji – można je znaleźć na wszystkich poziomach obiektu zarówno w starej i nowej części Centrum. Najwięcej z nich skupia się wokół foodcourtu w starej części obiektu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zgromadzone tu restauracje oferują dania kuchni polskiej, wloskiej, tureckiej, chińskiej, tajskiej, amerykańskiej, ale nie braknie także kuchni fusion, ryb, sałatek, smoothie i kanapek.

Nieskończone możliwości spędzenia wolnego czasu

czytaj więcej
Port rozrywki i smaków
Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 7:00 - 22:00
Niedziela handlowa (Auchan)8:00 - 21:00
Odwiedź nas!
>