Sprawdź
28 Sierpień 2019

Targi Edukacyjne WITAJ SZKOŁO w Galaxy

Targi Edukacyjne WITAJ SZKOŁO w Galaxy

Jak co roku  zapraszamy rodziców i dzieci na  Targi Edukacyjne „Witaj szkoło”, które w tym roku odbędą się w Galaxy w dniach 7-8 września 2019

W sobotę 7 września swoją ofertę przedstawią firmy organizujące zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży. Będą oferty kursów językowych, nauki pływania i tańca nowoczesnego, gimnastyki artystycznej oraz zajęć sportowych. Prezentacjom oferty na stoiskach będą towarzyszyły pokazy tańca, pokazy akrobatyczne i warsztaty naukowe.

Z kolei w niedzielę niehandlową  8 września, zapraszamy na zabawy podwórkowe, mini kącki dla najmłodszych, warsztaty z masą solną i - ulubione przez naszych milusińskich - malowanie buziaków. W niedzielę po raz pierwszy organizujemy „Pchli Targ” , podczas którego wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami, będą mogły sprzedać, wymienić lub kupić zabawki, książki, gry. Warunkiem udziału w Pchlim Targu jak „Sprzedający” jest wcześniejsza rejestracja w punkcie informacyjnym Centrum (punkt będzie czynny także w niedzielę 8 września) i wpłata 10 zł na cel charytatywny do wystawionej tam specjalnej puszki  Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Dla każdego uczestnika będzie przygotowany stolik, na którym będzie mógł wystawić przyniesione przez siebie przedmioty. Mamy nadzieję, że dzięki tej giełdzie niepotrzebne już zabawki, książki, płyty czy gry zyskają nowych właścicieli, którym przyniosą wiele radości.

Zapraszamy zatem na Targi Edukacyjne WITAJ SZKOŁO do Galaxy 7-8 września.

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 7:00 - 22:00
Odwiedź nas!
>