Sprawdź
Sprawdź
12 luty 2019

Galaxy: fit niedziela - Kolorowe zdrowie

Galaxy: fit niedziela - Kolorowe zdrowie

Fit niedziela w Galaxy czyli Kolorowe Zdrowie

W niedzielę 17 lutego od 10.00 do 14.00 Centrum Galaxy, KObietowo.pl oraz Fitness Calypso zapraszają na pierwszą FIT NIEDZIELĘ pod hasłem Kolorowe Zdrowie. Podczas Fit Niedzieli będziecie mieli Państwo okazję nie tylko wziąć udział w ćwiczeniach fitness prowadzonych przez Calypso, ponieważ Kobietowo.pl również o Was zadba.

Zdrowy tryb życia, to nie tylko ćwiczenia. Warto zadbać o siebie od środka. Znacie to powiedzenie „jesteś tym, co jesz?”. Potwierdzenie tych słów znajdziecie w prelekcji dietetyka-JMG  Joanny Głuszyk. Dowiecie się, co jest dla Was najzdrowsze. Doświadczycie, że dieta wcale nie musi być smutna i pełna wyrzeczeń. Przy naszej Joannie zdrowe odżywianie jest pełne kolorów i radości.

Tych kolorów nie może zabraknąć również na zewnątrz ;-) O tym, że można używać zdrowych kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu, zapewni Was kolejny Gość Kobietowo.pl – Adrianna Mączyńska. Ada opowie o wegańskich kosmetykach.  Doradzi, jak się malować, jak pielęgnować na co dzień swoją skórę.

Podczas Fit Niedzieli będzie okazja, by na osobności porozmawiać z naszymi Ekspertkami. Całkowicie bezpłatna konsultacja dietetyczna i makijażowa, to naprawdę nie lada gratka!

Pomiędzy prelekcjami i pokazami instruktorzy Fitness Calypso zapraszają do wspólnych ćwiczeń relaksacyjnych i rozciągających – chętnych do udziału we wspólnych ćwiczeniach zapraszamy w strojach sportowych. Maty do ćwiczeń zapewni Fitness Calypso, a pierwszych 30 uczestników, którzy zgłoszą się przy scenie w dniu imprezy, otrzyma do Galaxy nasze specjalne bidony. Zapewniamy także wodę wszystkim ćwiczącym.

 

Zabierzcie zatem dobry humor i przyjdźcie do Galaxy na Fit Niedzielę 17 lutego od 10.00 do 14.00 !

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>