12
GRUDZIEń
WTOREK
09
GRUDZIEń
SOBOTA
06
GRUDZIEń
śRODA
17
LISTOPAD
PIąTEK
14
PAźDZIERNIK
SOBOTA
09
LISTOPAD
CZWARTEK
15
LISTOPAD
śRODA

ZUS w CHR Galaxy

Dnia 12.12.2017 r. (poniedziałek) w godzinach 10.00 – 16.00 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie zaprasza na bezpłatne porady ekspertów w CHR Galaxy.
Do Państwa dyspozycji będzie doradca emerytalny, doradca ds. ulg, ekspert zasiłkowy.
W punkcie informacyjnym ZUS będzie można również zasięgnąć informacji w zakresie zmian w sposobie rozliczania i opłacania składek po 1 stycznia 2018 r.
Zainteresowanych już teraz zapraszamy do zapoznania się z broszurą dotyczącą wdrożenia nowego systemu rozliczeń e-Składka.

Serdecznie zapraszamy.

Udostępnij Powrót

Kulinarne show z TEFAL i Grzegorzem Łapanowskim

Zapraszamy do GALAXY na spotkanie z Grzegorzem Łapanowskim, który na zaproszenie Tefal Home & Cook zaprezentuje swoje świąteczne dania. W najbliższą sobotę i niedzielę (9 i 10 grudnia) na scenie w GALAXY pan Grzegorz Łapanowski za pomocą nowego urządzenia Tefal Companion wyczaruje potrawy na świąteczny stół. Tefal Companion to coś więcej niż robot kuchenny z funkcją gotowania, to magiczne rozwiązanie skupiające wszystkie funkcjonalności w jednym urządzeniu. Z pięcioma przystawkami oraz 6 automatycznymi trybami gotowania zastępuje 12 urządzeń kuchennych. O jego zaletach będziecie się mogli Państwo przekonać w sobotę i niedzielę od 13.00 do 18.00. Będzie można nie tylko zobaczyć na żywo, jak gotuje mistrz kuchni i  jak działa Tefal Companion, ale przede wszystkim jak smakują potrawy, które są efektem tek mistrzowskiej współpracy człowieka i maszyny.

Grzegorz Łapanowski to kulinarny patriota i sympatyk orientalnych smaków w jednym. Urodził się 21.10.1983 w Zielonej Górze. Adept nauk politycznych, socjologii oraz bezpieczeństwa żywności. W życiu zajmuje się głównie jedzeniem. Gotuje na ekranie kuchni+, a także w Dzień Dobry TVN. Pracował w kilkunastu restauracjach, ale wciąż traktuje kuchnię bardziej jako zamiłowanie niż pracę. Swoje umiejętności rozwijał w Akademii Kurta Schellera. Ma hopla na punkcie zrównoważonego rozwoju i zdrowej żywności. Jest działaczem Slow Foodu, EFTE oraz Koalicji na rzecz Polski Wolnej od GMO. Był wolontariuszem Banku Żywności, prowadzi zajęcia edukacyjne z dziećmi i młodzieżą, koordynował powstawanie książki kucharskiej EFTE Cook Book.

Program akcji:

Sobota 9.12.2017 :

12-13 – Zapowiedź ze sceny i zaproszenie klientów do udziału w show

13-14 – show kulinarne

14-15 – wydawanie degustacji

16-17 – II show kulinarne

17-18 – wydanie degustacji

Niedziela 10.12.2017:

12-13 – Zapowiedź ze sceny i zaproszenie klientów do udziału w show

13-14 – show kulinarne

14-15 – wydawanie degustacji

15-16 – II show kulinarne

16-17 – wydanie degustacji

Udostępnij Powrót

Fotka z Mikołajem od 06.12 do 17.12.2017

Fotka z Mikołajem

Nie macie jeszcze fotki z Mikołajem? Koniecznie musicie to nadrobić. Najbliższa okazja trafi się już 6 grudnia, oczywiście w Mikołajki.
Już od godz, 11.00 na naszym pięknym tronie, ustawionym przy fontannie w Galaxy, zasiądzie sam Święty Mikołaj, który z pomocą ślicznych
Śnieżynek będzie wysłuchiwał prezentowych życzeń. I będzie oczywiście pozował do wspólnych zdjęć, które wykona profesjonalny
fotograf. Bezpłatne zdjęcia będzie można odebrać od razu tego samego dnia w specjalnym fotograficznym punkcie.
W dniu 6 grudnia można będzie zrobić zdjęcia z Mikołajem aż do godz. 20.00. Jeżeli jednak komuś nie uda się w tym dniu przybyć do Galaxy,
będzie miał okazję zrobić sobie fotkę z Mikołajem w dwa kolejne weekendy grudnia. Dla ułatwienia podajemy wszystkie terminy i godziny, w które można spotkać Mikołaja w Galaxy:

6 grudnia w godz. 11.00 - 20.00, przerwa: godz. 15.00 - 15.30, 17.30 - 18.00
8,9,10 grudnia  w godz. 12.00 - 19.00, przerwa: godz. 15.00 - 15.30
15,16,17 grudnia w godz. 12.00 - 19.00, przerwa: godz. 15.00 - 15.30

Zapraszamy po bezpłatne fotki z Mikołajem do Galaxy!
A od 6 grudnia rusza także Piernikowa Kraina na poziomie 2 obok Empiku,gdzie aż do 22 Grudnia można wykonać piernikowe ozdoby na choinkę!!!
 

Udostępnij Powrót

„Liga Sprawiedliwości” premierowo w Multikinie!

Superbohaterowie, walka z okrutnym wrogiem i sojusze, jakich jeszcze nie było! Multikino zaprasza od 17 listopada na pokazy premierowe filmu „Liga Sprawiedliwości”. 

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z: Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 

 

Udostępnij Powrót

Akcja „Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary” w Galaxy

W dniach 13-15 października, w 14 miastach na terenie całego kraju, odbędą się akcje rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary są zainspirowane Ogólnopolskim Dniem Dawcy Szpiku, jaki ma miejsce 13 października. To właśnie przy okazji tego dnia, Rotary Polska postanowiło przyłączyć się do Fundacji DKMS w misji walki z nowotworami krwi i zainicjowało ogólnopolską akcję o nazwie: „Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary”.

W Centrum Handlowym Galaxy akcja odbędzie się 14 października.

Podczas planowanych akcji będzie można zarejestrować się, jako potencjalny Dawca szpiku oraz wesprzeć Fundację DKMS poprzez darowiznę pieniężną do skarbon. Rejestrację potencjalnych Dawców będą wspierać wolontariusze, członkowie Klubów Rotary. Wolontariat w ramach organizacji rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych daje każdemu Rotarianinowi możliwość służenia społeczeństwu i zastosowanie ideału służby poprzez propagowanie międzynarodowej idei jaką jest Dawstwo Szpiku. Statystyki WMDA (Światowej Organizacji Dawców Szpiku) są alarmujące: co 35 sekund ktoś na świecie zapada na nowotwór krwi. Pośród chorób dziecięcych choroba ta jest najczęstszą przyczyną śmierci. W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli właśnie nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie komórek macierzystych krwi lub szpiku. Jedynie 25 procent pacjentów ma szczęście znaleźć Dawcę we własnej rodzinie. Większość przeszczepień odbywa się dzięki Dawcom niespokrewnionym, którzy jako ludzie dobrej woli zarejestrowali się, by bezinteresownie ratować życie każdego chorego, który potrzebuje przeszczepienia. Fundacja DKMS to aktualnie największa baza Dawców szpiku w Polsce, w której zarejestrowanych jest i ponad 1 151 985 (wrzesień 2017) potencjalnych Dawców szpiku, a już ponad 4 459 (wrzesień 2017) osób oddało swoje komórki macierzyste lub szpik, dając szansę na życie pacjentom zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Udostępnij Powrót

Targi Produktów Regionalnych w Galaxy

W weekend 9-12 listopada 2017 roku zapraszamy do Galaxy na kolejną edycję Targów Produktów Regionalnych, podczas których zaprezentuje się wielu wystawców z całej Polski.

I tym razem nie zabraknie wystawców oferujących pyszne produkty spożywcze jak chałwa turecka, chleby na zakwasie, staropolskie wędliny, pajda chleba ze smalcem, serki góralskie, sery korycińskie, greckie oliwki i wiele innych. Jak zawsze będzie coś również dla fanów ręcznych robótek, którzy cenią sobie wyjątkowość i niepowtarzalność. Kolorowe poduszki, kołderki  i kocyki,  urocze maskotki, designerskie ubranka lub piękna biżuteria to wszystko dostępne będzie w Galaxy.

Dołącz do nas.

Udostępnij Powrót

15 listopada otwarcie nowej części GALAXY

Ewa Chodakowska i Maja Sablewska dla szczecinian w nowym GALAXY

100 %  z nowych sklepów już zostało przekazane najemcom w budowanej, nowej części CHR GALAXY. Po niecałym roku od rozpoczęcia budowy, 15 listopada o godz. 13:00 szczecinianie będą mogli zrobić zakupy w jeszcze większym GALXAY.

CHR GALAXY jest jednym z pierwszych centrów handlowych jakie zostało wybudowane w naszym regionie. Po 14 latach funkcjonowania właściciel Centrum EPP Property Management podjął decyzję o rozbudowie.  Otwarcie większego centrum handlowego, które pomieści łącznie ponad 200 sklepów, zaplanowano na 15 listopada. - Szykujemy różnego rodzaju wydarzenia i atrakcje - zapowiada Mariusz Machnicki, dyrektor CHR GALAXY.

Galeria będzie czynna w standardowych godzinach od 9 do 21, a Calypso Fitness Club  od poniedziałku do piątku od 6.00 do 23.00, a w soboty i niedziele od 8.00 do 20.00.

Budowa na finiszu

Większość prac jest już na ukończeniu. Budynek jest w pełni uszczelniony, szklana elewacja wykonana jest w całości, natomiast wewnątrz obiektu trwa urządzanie korytarzy, schodów i  zaplecza technicznego. Nowe Galaxy  to jedyne centrum, które ma dwa tak duże place wewnętrzne. Największy plac, przykryty jest kopułą o średnicy ok.43m /średnica większa od kopuły na budynku parlamentu niemieckiego w Berlinie (Reichstag)/. Na placu będzie znajdować się scena, na której odbywać się będą imprezy okolicznościowe, w tym również eventy z okazji otwarcia. Do budowy kopuły świetlika zużyto ok. 77 ton stali oraz 1700 m2 elementów szklanych samego świetlika.

Witryny najemców na głównym placu poziomu +1 będą o ponadstandardowej wysokości ponad 10m.  Będzie to jedyne Centrum w Polsce, które w takim systemie ma zrealizowane wysokie witryny sklepowe i powierzchnie ukształtowane na zasadzie dużych dwukondygnacyjnych sklepów z własnym dostępem na poziom +2 poprzez schody ruchome i windy. Do dużego placu na poziomie +1 prowadzą aleje handlowe o szerokości aż 17m.  Do budowy elewacji natomiast wykorzystano prawie 8000m2 szkła białego oraz prawie 1200m2 szkła czarnego.

Cała inwestycja zajmuje ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych, z czego 56 tysięcy zajmują sklepy i lokale usługowe. Wewnątrz znajdzie się również około 1500 miejsc postojowych na parkingu wielopoziomowym i parkingach podziemnych.

Nowe sklepy

Wśród nowych najemców znalazły się takie brandy jak: Forever 21, Media Expert, Go Sport, Pepco, Sephora, Rossman, Aldo, Way to Beauy, Tefal-Home&Cook, Homla, Duka, Sony Center, Samsung Brand Store. Po przerwie wracają także tak lubiane przez klientów salony Reserved, Mohito, House, Smyk i Deichmann. Do nowej lokalizacji o powierzchni 2300 m kw.  przeniesie się salon obuwniczy CCC, otwierając tym samym największy sklep tej marki w Polsce.

Na poziomie +2 na klientów czekać będzie znana już część restauracyjna.

Na tym samym poziomie znajdzie się również nowy Calypso Fitness Club o powierzchni prawie 1.600 m kw. i istniejące 9 salowe Multikino. 

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>