Sprawdź
04
GRUDZIEń
WTOREK
29
LISTOPAD
CZWARTEK
27
LISTOPAD
WTOREK
26
LISTOPAD
PONIEDZIAłEK
14
LISTOPAD
śRODA
14
LISTOPAD
śRODA
13
LISTOPAD
WTOREK
07
LISTOPAD
śRODA
31
PAźDZIERNIK
śRODA
16
PAźDZIERNIK
WTOREK
16
PAźDZIERNIK
WTOREK
15
PAźDZIERNIK
PONIEDZIAłEK
15
PAźDZIERNIK
PONIEDZIAłEK
15
PAźDZIERNIK
PONIEDZIAłEK
13
PAźDZIERNIK
SOBOTA
11
PAźDZIERNIK
CZWARTEK
04
PAźDZIERNIK
CZWARTEK
02
PAźDZIERNIK
WTOREK
02
PAźDZIERNIK
WTOREK
25
WRZESIEń
WTOREK
24
SIERPIEń
PIąTEK
07
SIERPIEń
WTOREK
10
KWIECIEń
WTOREK
10
KWIECIEń
WTOREK
08
KWIECIEń
NIEDZIELA
08
KWIECIEń
NIEDZIELA
05
KWIECIEń
CZWARTEK
03
KWIECIEń
WTOREK
21
MARZEC
śRODA
21
MARZEC
śRODA
15
MARZEC
CZWARTEK
03
LUTY
SOBOTA
09
GRUDZIEń
SOBOTA
17
LISTOPAD
PIąTEK
14
PAźDZIERNIK
SOBOTA
09
LISTOPAD
CZWARTEK
15
LISTOPAD
śRODA

Piernikowa Kraina zaprasza!

iernikowa Kraina zaprasza! Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zabawie „Piernikowa Kraina”, przygotowanej przez Centrum Galaxy z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia. „Piernikowa Kraina” będzie otwarta dla gości od 6 do 22.grudnia 2018 na poziomie 2 naprzeciw salonu EMPIK. W „Piernikowej Krainie” dzieci, pod okiem instruktorów, będą miały okazję wykonać niejadalne ozdoby choinkowe z ciasta piernikowego. Każdy uczestnik „Piernikowej Krainy” będzie mógł samodzielnie rozwałkować surowe ciasto, wyciąć ozdoby przy pomocy różnych szablonów, a także wybrać technikę dekorowania i ozdobić upieczone w specjalnym piecu pierniki, korzystając z dostępnych w kąciku artykułów dekoracyjnych tj. lukry, pisaki spożywcze, posypki, suszone owoce.

Piernikowa Kraina będzie funkcjonowała w godzinach:

Dni powszednie: 6-7, 10-14, 17-21.grudnia 10.00 – 17.00 w turach co 45 minut

Weekendy: 8, 15-16, 22.grudnia 12.00 – 19.00 w turach co 45 minut,

przerwa 15.00 – 15.30

Jednorazowo z atrakcji Piernikowej Krainy może korzystać max. 28 osób

 

Udostępnij Powrót

Fotka z Mikołajem

Tradycyjnie, jak co roku w grudniu, zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Gościa z dalekiej Laponii można będzie spotkać już od 6 grudnia w w nowym atrium na poziomie 0 Centrum Galaxy. Nasz Święty Mikołaj chętnie wysłucha wszystkich dziecięcych (i nie tylko) próśb i świątecznych marzeń. Będzie także pozował do wspólnych zdjęć, które wykona profesjonalny fotograf i które zostaną od razu na miejscu przeniesione na papier fotograficzny.

Zdjęcia z Mikołajem można będzie odebrać zupełnie bezpłatnie w tym samym dniu w naszym punkcie fotograficznym, albo, w kolejnych dniach, w Punkcie Informacyjnym Centrum Galaxy (aż do 31.12.2018).

Aby ułatwić Państwu zaplanowanie wizyty u Świętego Mikołaja, poniżej przedstawiamy dni i godziny, w jakich można będzie go można spotkać w Galaxy:

6 grudnia (Mikołajki) od 11.00 – 20.00

Przerwy: 15.00- 15.30 , 18.00- 18.15

Wydawanie bezpłatnych zdjęć do godz. 20.15

Pozostałe terminy:

7-8 grudnia 12.00 – 19.00

15-16.grudnia 12.00 – 19.00

22-23. grudnia 12.00 – 19.00

Przerwa: 15.00 – 15.30

Wydawanie bezpłatnych zdjęć do godz. 19.15

Zapraszamy zatem do wspólnych zdjęć ze Świętym Mikołajem!

Udostępnij Powrót

Jarmark Świąteczny w Galaxy

Serdecznie zapraszamy do Galaxy na tradycyjny już Jarmark Świąteczny, który rozpoczyna się 23.11 i trwa do 29.12.2018

Jarmark odbywa się na poziomie 0 w pobliżu fontanny i w nowej części Centrum przy schodach ruchomych.  W świątecznej udekorowanych domkach-stoiskach znajdą Państwo nie tylko bożonarodzeniowe ozdoby i stroiki, ale także pyszne, regionalne smakołyki z różnych stron świata, łakocie oraz mnóstwo pomysłów na niebanalne prezenty pod choinkę. Oto lista produktów, jakie znajdą Państwo na Jarmarku Świątecznym w Galaxy

1. Pierniki

2. Świąteczne stroiki i ozdoby

3. Miody oraz miody pitne

4. Biżuteria artystyczna

5. Naturalne przyprawy z całego świata

6. Tradycyjne wędliny i serki góralskie

7. Chałwa, lokum,baklawa, konfitury z Turcji i Azerbejdżanu

8. Ręcznie wykonywane zabawki i dekoracje dla dzieci

9. Wyroby z czekolady

10. Owoce suszone

11. Oliwki greckie

12. Kołacze węgierskie

13. Ubranka dla dzieci, kocyki, nakrycia głowy, kominy

14. Biżuteria ze stali nierdzewnej

15. Ręcznie wykonywane zabawki dla dzieci

16. Ciasta

17. Regionalne piwa niepasteryzowane

Zapraszamy na świąteczne zakupy do Galaxy!

Udostępnij Powrót

Spotkanie z Robertem Biedroniem w Galaxy

Empik Galaxy zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Biedroniem, promujące jego  książkę "Nowy Rozdział". Spotkanie odbędzie się na scenie w nowym atrium Centrum Galaxy w dniu 27.11.2018 o godz. 18.00.

Robert Biedroń to jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie politycznej. Prezydent Słupska w latach 2014-2018. Były poseł, ekspert ONZ, członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy. Były wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Spraw Zagranicznych. W najnowszej książce „Nowy rozdział” (Wydawnictwo Edipresse Książki) mówi o swoich planach na przyszłość:

„Potrzebujemy większej i głębszej zmiany: musimy uruchomić nasze marzenia, przypomnieć sobie, po co nam wspólne państwo i zacząć je razem budować. Chcę Polski, w której nikt nie jest pozostawiony w tyle. Polska jest przecież dobrem wspólnym – musimy ją zatem uzdrowić! Nie ma już czasu – trzeba zacząć pisać nowy rozdział. Zróbmy to razem. Jestem gotowy."

Udostępnij Powrót

Niedzielny wieczór ze stand-upem w Galaxy!

W najbliższą niedzielę 18 listopada zapraszamy do Galaxy na Wieczór ze Stand-upem. Jest to pierwsze wydarzenie z cyklu "Kulturalne niedziele", jakie mamy zamiar oerganizowac w niedziele wolne od handlu. Spotkanie ze stand-uperami rozpocznie się o godz. 17.00 na scenie w nowej części centrum na poziomie 0. Swoją ocenę rzeczywistości zaprezentują: Maciej Brudzewski: Komik z Olsztyna, wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej "motorówkę". Pełne emocji i losowych zawijasów historie oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata! Jim Williams: To amerykański mim, aktor, clown, tancerz i stand-uper z dyplomem i przygniatającymi kredytami studenckimi na potwierdzenie powyższego. Jim od 11 lat żyje w Polsce. W tym czasie nauczył się mówić po polsku (z grubsza), jadł tradycyjną polską czerninę, zaczął palić, pozgarniał główne nagrody na topowych polskich festiwalach komediowych (zarówno za swoje show „Liquidmime” oparte na ruchu jak i za swój program stand-upowy UWAGA! I’m Gonna’ MÓWIĆ Popolsku!”), Damian "Vikng" Usewicz: Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat. Występował na wielu scenach w całej Polsce. Organizator niezliczonych imprez i festiwali komediowych. Gospodarz kilku scen stand-upowych w regionie. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie. W swoim programie "Historie" nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów. Prowadzeniem całości imprezy zajmie się: Artur Bańko: W Stand-upie od niedawna. Zadebiutował bo mama wciąż powtarzała mu, że jest zabawny i przystojny. Uwielbia ludzi- kontakt z publicznością sprawia mu przyjemność bo nigdy nie miał znajomych. Na scenie obraża, wyzywa i wymyśla połowę żartów. Przykład na to, że strach przed sceną ma bardzo duże oczy! Części Po monologach artystów przyjdzie czas na koncert - tu skład DJ KARTER/EY DJ CARTER zabiorą nas w hiphopowe klimaty. Zapraszamy zatem w niedzielę na Wieczór ze stand-upem do Galaxy!

Udostępnij Powrót

Zdrowie pod kontrolą w Galaxy

Wydarzenie “Zdrowie pod Kontrolą” to finał Tygodnia Zdrowia , na który składa się kilku projektów, których wspólnym celem jest ułatwienie społeczności lokalnej dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 17 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-20:00, na parterze Centrum Galaxy.

Projekty wchodzące w skład akcji:
● “Serce masz tylko jedno” – pomiar ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy we krwi.
● “Zaburzenia Odżywiania” – pomiar masy i składu ciała oraz konsultacja dietetyczna.
● “Szpital Pluszowego Misia” – zabawa edukacyjna dla dzieci.
● “Wyroluj raka” – nauka samobadania piersi oraz profilaktyka przeciwnowotworowa.
● "Marrow Hero" – informacja o przebiegu procedury transplantacji, zwalczanie krążących stereotypów, rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego.
● „Antitobacco” – porady i konsultacje jak skutecznie rzucić palenie.
● "Ratowanie na spontanie" – warsztaty podstaw pierwszej pomocy przeprowadzone na fantomach.

Oprócz powyższych projektów, w ramach akcji zaplanowane jest również:
- porady dentystyczne czyli jak dbać o higienę jamy ustnej, jak prawidłowo szczotkować zęby, a ponadto możliwość odbycia bezpłatnego przeglądu dentystycznego
- darmowe badanie wzroku

Patronat honorowy Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Pana Andrzeja Jacyny

Patronat merytoryczny: Diabeciaki

Patronat medialny:
Wprost
dlaStudenta.pl
szugarfrik.pl
MedTube
Medycyna Praktyczna
MedExpress

Partnerzy:
GENEXO

HTL
Kredos
Aspel
Salve Medica
Optyk Trendy
Marwit

O organizatorze:
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland to największa w Polsce organizacja zrzeszająca studentów uczelni medycznych. Stanowi część międzynarodowej federacji, a jej celami są zwiększanie prozdrowotnej świadomości społeczeństwa, edukacja studentów kierunków medycznych oraz działalność charytatywna i zabieganie o przestrzeganie praw człowieka.

Udostępnij Powrót

Warsztaty gimnastyczne w Galaxy w dniu 17.11.2018

Akademia gimnastyczna w Galaxy

Przyszedł czas na kolejne fikołki, przewroty i szpagaty. Już w tę sobotę nowa część Centrum Handlowo – Rozrywkowego Galaxy zmieni się w salę treningową, gdzie zawita akademia gimnastyczna przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej.

17 listopada w godz. 12 - 16 pod okiem wykwalifikowanych trenerów zostaną przeprowadzone darmowe warsztaty gimnastyczne dla najmłodszych. Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze szkółki The Little Gym. Dzieci będą miały okazję poćwiczyć na specjalistycznym sprzęcie, nauczyć się prawidłowej techniki robienia przewrotów czy zmierzyć się z równoważnią. Oprócz tego dowiedzą się, czego można nauczyć się trenując gimnastykę i dlaczego jest ona tak ważna dla ich rozwoju.

Sobotnie zajęcia są darmowe i są kontynuacją warsztatów gimnastycznych, które rozpoczęły się w wakacje na bulwarach. Wydarzenia organizowane są w ramach promocji przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej, których Szczecin będzie gospodarzem.

Szczegóły wydarzenia na www.ecszczecin2019.eu

 

Udostępnij Powrót

APETYT NA ZABAWĘ czyli 15 urodziny Centrum Galaxy

Wszystkich, którzy mają apetyt na dobrą zabawę i lubią pyszne jedzenie, zapraszamy już w najbliższą sobotę 10 listopada na 15 Urodziny Centrum Galaxy, świętując jednocześnie 1 rocznicę otwarcia nowej części obiektu.

Kulinarne show na scenie poprowadzi znany szczeciński prezenter, showman, dziennikarz Radia Złote Przeboje i kucharz, Robert Bochenko. Pasjonat dobrej kuchni i miłośnik gotowania, twórca Kulinarnego Show, z którym prowadzi warsztaty, szkolenia i pokazy w całej Polsce. Uczestnik i współorganizator eventów kulinarnych na dużą i wielką skalę, targów i konkursów kulinarnych. Ekipa Kulinarnego Show miała przyjemność gotowania m.in. dla Ojca Świętego Franciszka, promowała polską kuchnię za granicą, brała także udział w programach TVP i TVN.

W programie imprezy, która potrwa od 12.00 do 18.00 znajdą się pokazy i degustacje potraw  kuchni tradycyjnej i molekularnej, warsztaty dekorowania cup-cake -ów dla klientów oraz oczywiście wielki tort urodzinowy, którym będziemy częstowali wszystkich chętnych. O naszą formę zadbają z kolei instruktorzy  z fitness CALYPSO, którzy w przerwach kulinarnego show zaprezentują skuteczne metody walki z nadmiarem kalorii.

Urodzinowa impreza w Galaxy będzie także okazją do spotkania z pisarką Mirą Białkowską. Dwie powieści Miry Białkowskiej (szczecinianki z urodzenia): "Wcale mi nie zależy” i „O co ci chodzi?” zyskały uznanie czytelników i świetne recenzje. Powieść „Wcale mi nie zależy” decyzją Internautów w konkursie „Granice.pl”, zdobyła tytuł "Najlepszej książki na wiosnę” i będzie walczyć o tytuł "Najlepszej książki roku 2018”. W październiku pojawiła się trzecia pt. "Nareszcie z górki”.  Jej akcja rozgrywa się m.in. w Szczecinie w Centrum Galaxy. Pani Mira przeczyta związane z naszym Centrum (i nie tylko) fragmenty jej powieści, z radością spotka się także z czytelnikami i podpisze swoje książki wszystkim chętnym.

Naprzeciw fontanny stanie także urodzinowa ścianka do selfie z okolicznościową grafiką, na której klienci będą mogli zrobić sobie zdjęcie i opublikować  je wraz z życzeniami na naszym profilu na Facebooku. Pierwszych trzysta osób, które złożą nam takie facebookowe życzenia, obdarujemy naszymi gadżetami promocyjnymi – wystarczy naszym hostessom pokazać opublikowane na urodzinowym profilu Galaxy zdjęcia z życzeniami. Nie zabraknie także urodzinowych quizów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Nagrody przygotowali: Super Pharm, Yes, Wojas, Asprod, Radisson Blu, kręgielnia MK Bowling, Jupi Park, Pretty One.

Dodatkową atrakcją sobotniej akcji będzie niewątpliwie Urodzinowa Sobota Rabatów. Sklepy w naszym centrum przygotował specjalne urodzinowe promocje dla klientów, zachęcamy zatem do zakupów – pełna listę rabatów znajdą państwo w załączeniu

Zapraszamy zatem na dobrą zabawę, pyszne jedzenie i korzystne zakupy czyli 15 urodziny Centrum Galaxy już 10 listopada od 12.00 do 18.00!

Ramowy program 15 URODZIN GALAXY CENTRUM

10 LISTOPADA 2018

 

12.00 Rozpoczęcie imprezy

12.05 pokaz Calypso

12.30 Konkursy i zabawy dla klientów

13.00 Pokaz Kulinarny – Robert Bochenko Show

14.00 konkursy i zabawy dla klientów

14.15 pokaz Calypso

14.45 konkursy i zabawy dla klientów

15.00 Pokaz Kulinarny – Robert Bochenko Show

16.00 Spotkanie z autorką Mirą Białkowską

16.15 pokaz Calypso

16.30 Pokaz Kulinarny – Robert Bochenko Show

16.45 pokaz kulinarny – kuchnia Molekularna – Robert Bochenko Show

17.30 Tort urodzinowy –poczęstunek

18.00 Zakończenie imprezy

 

Poza sceną:

Warsztaty dekorowania cup cake’ów

Urodzinowa ścianka funpage Galaxy – zrób zdjęcie opublikuj na fb odbierz upominek

Urodzinowa Sobota Rabatów

Udostępnij Powrót

Festiwal Samochodowych Nowości

Historia

Festiwal samochodowych nowości to najstarsza w Polsce impreza motoryzacyjna. Może się poszczycić kontynuacją od 17 lat bez przerwy, organizowana była w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu jak również w Manufakturze Łódzkiej, Galerii Krakowskiej, Szczecińskiej Galaxy, Poznańskiej Malcie, czy też w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. W pierwszej edycji wystawiliśmy 8 aut a doszliśmy do 17 aut (więcej nie pomieściła Galeria Dominikańska a w Manufakturze doszliśmy do 34 aut). W imprezie pokazujemy premiery motoryzacyjne z danego roku lecz wielokrotnie prezentowaliśmy również auta przedpremierowe. Po targach motoryzacyjnych, które odbywały się w Paryżu w październiku docierały na weekend auta tam prezentowane.

Tegoroczny FSN

To 3 edycja organizowana w Szczecinie i po raz kolejny zagości w Galaxy. Tradycyjnie zaprezentujemy nowe, wyjątkowe premiery. Nowa Klasa A – PIERWSZY MÓWIĄCY Mercedes, klasa C po FL – Mercedes, nowa Kia Sportage, nowy Renault Scenic, CITROEN BERLINGO, Citroen C3 AIRCROSS, Peugeot 3008 i 5008, nowe Subaru XV. Dodatkowo kilka motocykli dla miłośników jednośladów.

Udostępnij Powrót

Spotkania z cyklu Młodzi głosują w Galaxy

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecina zaprasza na cykl spotkań z kandydatami na Prezydenta Miasta Szczecina. Spotkania odbędą się w Centrum Galaxy na scenie w nowym atrium. Ostatnie spotkanie z cyklu "Młodzi głosują!" już w środę 17. Października o godz. 17.00. Naszym ostatnim gościem będzie Pan Jakub Kozieł.

Udostępnij Powrót

Galaxy wyróżnione w konkursie Retail Awards

GALAXY Szczecin z wyróżnieniem w konkursie PRCH Retail Award w kategorii „Modernizacja centrum handlowego”

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, ze Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY w Szczecinie zostało wyróżnione na czwartkowej gali PRCH Retail Awards. Jury złożone z ekspertów z branży nieruchomości handlowych uznało zmiany w GALAXY za jedną z najlepiej przeprowadzonych modernizacji centrum handlowego w tym roku.

Uroczysta gala finałowa konkursu odbyła się w dniu 11.10.2018 w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej i była połączona z obchodami 15-lecia Polskiej Rady Centrów Handlowych. Jesteśmy tym bardziej dumni, że jest to już drugie wyróżnienie szczecińskiego projektu w tym roku. W lutym GALAXY zostało również nagrodzone w konkursie Property Design Awards 2018.

Prace nad rozbudową naszego centrum  zakończyły się pod koniec 2017 roku. W ich wyniku GALAXY zostało największym tego typu obiektem w regionie, oferując klientom 56 600 m2 nowoczesnej powierzchni handlowo-usługowej. W pierwszych trzech miesiącach po otwarciu rozbudowane centrum handlowe odwiedziło prawie 5 milionów klientów.

Zarządca centrum Galaxy jest EPP, największy w Polsce właściciel centrów handlowych pod względem wielkości posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Jak mówi Michał Świerczyński, członek zarządu EPP odpowiedzialny za komercjalizację nieruchomości – Modernizując nasze obiekty zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów, którzy przychodząc do galerii chcieliby zrobić zakupy czy załatwić różne sprawy w nowoczesnym, przyjaznym otoczeniu, oferującym też szeroką gamę lokali gastronomicznych i zaplecze rozrywkowe. Wyróżnienie w prestiżowym konkursie PRCH Retail Awards i popularność, jaką cieszy się GALAXY wśród mieszkańców Szczecina potwierdzają, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel.

Udostępnij Powrót

Spotkania z cyklu Młodzi głosują w Galaxy

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecina zaprasza na cykl spotkań z kandydatami na Prezydenta Miasta Szczecina. Spotkania odbędą się w Centrum Galaxy na scenie w nowym atrium. Spotkanie z cyklu "Młodzi głosują!" we wtorek 16. Października o godz. 17.00. Naszym gościem będzie Pan Piotr Czypicki.

Udostępnij Powrót

Loteria WIR NAGRÓD w Galaxy

Zapraszamy do udziału w Wielkiej Loterii Urodzinowej Centrum Galaxy WIR NAGRÓD, która odbywa się w naszym centrum w dniach 15.10-10.11.2018. Aby otrzymać kupon, uprawniający do udziału w loterii, należy dokonać zakupów za min. 50 zł (można połączyć dwa paragony fiskalne/ faktury wystawione na os. fiz.) i udać się z dowodem zakupu do hostess, które można znaleźć na każdym poziomie Centrum w pobliżu kiosków multimedialnych z interaktywnymi planami Galaxy. Otrzymany od hostessy kupon z kodem kreskowym należy zeskanować w jednym ze kiosków (okienko z czerwonymi diodami) i na ekranie od razu będzie wiadomo, czy na dany kupon padła wygrana. A do wygrania są 50 calowe telewizory LED JVC, tablety Huawei T3 8", smartfony HUAWEI P SMART, kamery sportowe TRACER SLIM FHD ADVENTURE 2030 , konsole SONY PS4 1TB (E CHASSIS) wraz z grą FIFA 2019 +14 Day VCH, głośniki mobilne JBL GO Bluetooth, deskorolki SMARTBOARD SKYMASTER OPTICUM 6" oraz karty przedpłacone na zakupy w Galaxy o wartości 50 i 100 zł. W sumie do wygrania jest ponad 500 nagród o łącznej wartości prawie 60.000 PLN. Nagrody wydawane są w Punkcie Informacyjnym Centrum, który znajduje się na poziomie 0 pomiędzy sklepami CALZEDONIA I MOHITO. Do udziału w Loterii upoważniają paragony za zakupy wszystkich usług i towarów (z wyłączeniem: leków, napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, e-papierosów, doładowań telefonów, kart podarunkowych, bonów i talonów podarunkowych, kart do telefonu typu pre-paid, usług sprzedaży zakładów na gry liczbowe, losów loterii pieniężnych, produktów i usług w zakładach bukmacherskich, usług w kantorze wymiany walut) dostępnych we wszystkich punktach sprzedaży towarów i usług na terenie Centrum (z wyłączeniem hipermarketu Auchan). Szczegółowe informacje na temat samej loterii znajdziecie Państwo w załączonym Regulaminie. Zapraszamy do udziału w naszej loterii WIR NAGRÓD i życzymy wygranych!

https://youtu.be/9T1dMMKScgA

Udostępnij Powrót

Spotkania z cyklu Młodzi głosują w Galaxy

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecina zaprasza na cykl spotkań z kandydatami na Prezydenta Miasta Szczecina. Spotkania odbędą się w Centrum Galaxy na scenie w nowym atrium. Spotkanie z cyklu "Młodzi głosują!" już w poniedziałek 15. Października o godz. 17.00. Naszym kolejnym gościem będzie Pan Dawid Krystek.

Udostępnij Powrót

Spotkania z cyklu Młodzi głosują w Galaxy

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecina zaprasza na cykl spotkań z kandydatami na Prezydenta Miasta Szczecina. Spotkania odbędą się w Centrum Galaxy na scenie w nowym atrium. Spotkanie z cyklu "Młodzi głosują!" już w  sobotę  13. Października o godz. 14.00. Naszym trzecim gościem będzie kandydat Pan Bartłomiej Sochański

Udostępnij Powrót

Spotkania z cyklu Młodzi głosują w Galaxy

Młodzieżowa Rada Miasta Szczecina zaprasza na cykl spotkań z kandydatami na Prezydenta Miasta Szczecina. Spotkania odbędą się w Centrum Galaxy na scenie w nowym atrium. Drugie spotkanie z cyklu "Młodzi głosują!" już w Piątek 12 Października o godz. 17.00. Naszym drugim gościem będzie pan Piotr Krzystek.

Udostępnij Powrót

Zrobione w Szczecinie - prezentacja w Galaxy

Poznaj marki Zrobione w Szczecinie. 
Przez cały weekend 6-7.10 w Galaxy możecie zapoznać się z naszymi lokalnymi firmami, które swoimi produktami rozsławiają Szczecin. 

1. BILETY.FM
2. HOME BY WOLF / MANUFAKTURA SZCZECIŃSKA
3. TWÓRCZA CYTRYNKA
4. GARO
5. CLOCHEE
6. FOONKA
7. STOPROCENT
8. PETERESEN
9. MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA

Do zobaczenia w Galaxy! 

Udostępnij Powrót

Turniej FIFA 19 w Galaxy

W sobotę 29 września w nowym atrium Galaxy odbył się turniej gry w najnowszą wersję popularnej na całym świecie FIFA 2019. Turniej, zorganizowane przez Mediaexpert we współpracy z Centrum Galaxy, zgromadził prawie 200 uczestników z całej Polski . Zacięte mecze na 5 konsolach jednocześnie, trwające po 4 min. Każdy, trwały od 10.00 do 18.00. Turniej odbył się tuż po najbardziej oczekiwanej premierze gry FIFA 19, a nagrodę główną stanowił  fotel gamingowy Diablo.

Dodatkowo uczestnicy turnieju mogli podziwiać koszulki najlepszych światowych klubów piłkarskich, wypożyczone dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Kibiców Socios Pogoń.

Udostępnij Powrót

Szczeciński Budżet Obywatelski w Galaxy!

SBO 2019: Głosowanie już ruszyło – także w Galaxy!

Od 28 września do 12 października 2018 r. trwa głosowanie na projekty zgłoszone do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.                

Projekty z tego budżetu to najbliższe mieszkańcom inwestycje, które chcieliby widzieć w swoim otoczeniu.  Zapraszamy zatem do zapoznania się z tymi projektami w Centrum Galaxy już w najbliższy piątek, 5 października w godzinach 15.00 do 18.00 . W tym roku wybierać można spośród 111 pomysłów, które zakwalifikowały się na listę do głosowania. Projekty mają swoje oficjalne numery porządkowe, pod którymi będzie można je odnaleźć na kartach do głosowania. Ich nadanie odbyło się na Jasnych Błoniach podczas publicznego losowania. Losowanie dotyczyło również kategorii, które w tym roku na listach do głosowania zostaną umieszczone w kolejności: dzielnicowe duże (Północ, Zachód, Prawobrzeże, Śródmieście), ogólnomiejskie, dzielnicowe małe (Prawobrzeże, Północ, Śródmieście, Zachód).

Więcej informacji na temat projektów można znaleźć na stronie internetowej: www.sbo.szczecin.eu

Na stoisku Urzędu Miejskiego, zlokalizowanym na parterze naprzeciw salonu GUESS, będzie można nie tylko zapoznać się ze wszystkim szczegółami poddanych głosowaniu projektów SBO, ale także od razu oddać swój głos (zarówno w formie elektronicznej, jaki i papierowej, na najlepszy, Państwa zdaniem, projekt.

Zapraszamy zatem do głosowania na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego w piątek 5 października od 15.00 do 18.00.

 

Udostępnij Powrót

Turniej Fifa 2019 w Media Expert w Galaxy!

Zapraszamy na Turniej FIFA 2019, który w dniu 29 września organizuje salon Media Expert w Galaxy!

Więcej wiadomości na https://www.facebook.com/events/2233101760269622/

Udostępnij Powrót

ZAPRASZAMY NA WEEKEND ZNIŻEK do GALAXY

W pierwszy weekend września wspólnie z miesięcznikami AVANTI I LOGO zapraszamy na weekend zniżek do Galaxy. We wrześniowych numerach tych miesięczników znajdziecie kupony rabatowe do sklepów w naszym centrum . Rabaty, oferowane podczas Weekendu Zniżek, sięgają nawet 70 %, a zatem warto zaopatrzyć się w najnowsze numery AYANTI LUB LOGO i wybrać się do Galaxy w dniach 31.08.-2.09 i zrobić zakupy nadchodząca jesień .

Pełną listę sklepów wraz z rabatami, jakie oferują, można znaleźć na stronie www.weekendznizek.pl

Do zobaczenia zatem w Weekend Zniżek w Galaxy!

Udostępnij Powrót

Wystawa Grand Press Photo 2018

Polska i świat w 2017 roku - czyli blisko 250 zdjęć prasowych, które trzeba zobaczyć 

Od 9 sierpnia do 2 września w Centrum GALAXY w Szczecinie będzie można oglądać najlepsze zdjęcia fotoreporterskie podczas wystawy Grand Press Photo 2018.

Na wystawę najlepszych zdjęć prasowych 2017 roku zapraszają organizatorzy konkursu: magazyn „Press” i Fundacja Grand Press oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz.

Zaprezentowanych zostanie blisko 250 fotografii – są to zdjęcia pojedyncze, fotoreportaże, projekty dokumentalne. Prace te trafiły do finału konkursu, w którym jury przewodniczył fotoreporter światowej klasy, członek prestiżowej agencji VII: Stefano De Luigi.

Tytuł Zdjęcia Roku otrzymała fotografia autorstwa Adama Lacha (Napo Images) zrobiona 24 lipca 2017 roku w Warszawie podczas protestów zorganizowanych przeciwko reformom polskiego sądownictwa.

Spośród ok. 4,8 tys. zdjęć nadesłanych na konkurs jury zakwalifikowało do finału 65 zdjęć pojedynczych i 15 reportaży. Wśród nich zobaczymy m.in. poruszające zdjęcia dokumentujące dramat ludności Rohingja, która z Birmy uciekła do Bangladeszu; przerażające obrazy po nawałnicy, jaka nawiedziła Polskę w ub.r.; świat widziany oczami młodych ludzi; mocne kadry z demonstracji w obronie sądów oraz z Marszu Niepodległości, niespodziewane sytuacje z zawodów sportowych. Są też zapadające w pamięć portrety polskich górali, obrazy dokumentujące zniszczenie polskich lasów, poruszająca opowieść o Igorze cierpiącym na zespół kociego krzyku czy wstrząsający dokument o własnym zmaganiu się fotografa z depresją. 

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo organizuje od 2005 roku magazyn „Press”. To konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, w agencjach fotograficznych oraz dla freelancerów. Tradycyjnie już jury przewodniczy światowej klasy fotoreporter, laureat World Press Photo – w tym roku był to Stefano De Luigi z agencji VII. Oprócz niego w jury zasiadali: Beata Łyżwa-Sokół („Gazeta Wyborcza”), Arkadiusz Gola („Dziennik Zachodni), Peer Grimm (Deutsche Presse-Agentur), Andrej Reiser i Andrzej Zygmuntowicz.

Co roku „Press” wprowadza jakąś nowość, poszukując talentów na rynku fotografii prasowej i dokumentalnej. W 2018 roku ustanowił kategorię Young Poland – dla fotografów, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Była to chęć sprawdzenia, jak młodzi fotografowie widzą swoje pokolenie w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W ramach tej kategorii oceniano bowiem zdjęcia ilustrujące życie młodego pokolenia w naszym kraju.

W osobnym konkursie Photo Book oceniano książki fotograficzne. Tytuł Photo Book of The Year 2017 otrzymała książka „9 Gates of No Return” Agaty Grzybowska – opowieść o dziewięciu osobach, które z różnych przyczyn postanowiły porzucić życie w mieście i osiedlić się w Bieszczadach. Wyróżnienie otrzymała książka „f/5.6” Bogdana Dziworskiego – album prezentujący dokonania tego wybitnego polskiego fotografa i operatora filmowego.

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ!

Mecenas Grand Press Photo 2018: Nikon
Partnerzy konkursu i wystaw: Sanofi, Provident Polska, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS oraz Inicjatywa Nasza Niepodległa
Partnerzy wystaw: Drukarnia Andrus i thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego

Olgierd Geblewicz

Partnerzy wystawy miejskiej: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Centrum GALAXY

Patroni medialni: „Głos Szczeciński”, „Trendy” oraz portal Naszemiasto.pl
 

Udostępnij Powrót

PRZYGOTUJ ROWER NA WIOSNĘ Z CHR GALAXY

Piękna pogoda za oknem i nareszcie można wyruszyć na rowerowe wycieczki. Nie macie jeszcze przygotowanego na wiosenne wyprawy roweru? Żaden problem! Przyjdźcie ze swoimi rowerami do Centrum GALAXY w dniach 12-13 kwietnia i zróbcie wiosenny przegląd waszego jednośladu. Jak się do tego zabrać? Nic prostszego - wystarczy w dniach 11-13 kwietnia zrobić zakupy na kwotę 100 PLN i zachować paragon fiskalny. Z tym paragonem fiskalnym, potwierdzającym zakup, i oczywiście z rowerem, należy zgłosić się do naszego punktu serwisowego dniach 12-13.04.2018 w nowej części naszego Centrum (scena). Rowery serwisujemy w każdy z tych dni od 15.00 do 19.00 (z uwagi na czas potrzebny do wykonania jednego serwisu ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń). Rowery serwisować będą specjaliści z GOSPORT, a sam serwis będzie obejmował: - regulację przerzutek - kontrolę i regulację hamulców - sprawdzenie połączeń śrubowych - uzupełnienie ciśnienia w oponach - kontrolę najważniejszych punktów bezpieczeństwa Akcja nie obejmuje napraw serwisowych oraz części zamiennych. Akcją objęte są paragony fiskalne za zakupy wszystkich towarów na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego GALAXY (z wyłączeniem: leków, napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, kart podarunkowych, bonów i talonów podarunkowych, kart do telefonu typu pre-paid, usług sprzedaży zakładów na gry liczbowe, losów loterii pieniężnych, produktów i usług w zakładach bukmacherskich, transakcji wymiany walut). Akcja nie obejmuje też zakupów dokonanych na terenie hipermarketu „Auchan”. Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie w załączeniu, będzie także dostępny w dniach akcji w Punkcie Informacyjnym Centrum i w punkcie serwisowym na scenie w nowej części Galaxy. Zapraszamy zatem do GALAXY - przygotujcie swoje rowery na prawdziwie wiosenny weekend!

Udostępnij Powrót

Kinowy czwartek w Galaxy

Kinowy czwartek w Galaxy! Chcielibyście wybrać się do kina? Nie zdążyliście odebrac biletów w poniedziałek Nic straconego! Kontynuujemy naszą akcję rozdawania zaproszen do MULTIKINO we czwartek 12.04.2018. Wystarczy we czwartek w godzinach 9.00 - 18.45 zrobić w Galaxy zakupy za min. 150 zł i odebrać podwójne zaproszenie do Multikina. Czeka aż 150 podwójnych zaproszeń! Zaproszenia do Multikina obowiązują na filmy 2D oraz na następujące wydarzenia: - Kino na Obcasach - Koncerty na wielkim ekranie - Liga Mistrzów- z wyjątkiem finału. - Wystawy - Sporty Extremalne. Zaproszenia nie obowiązują na nocne maratony filmowe, przedstawienia teatralne i baletowe. Zaproszenia może odebrać osoba pełnoletnia, która pokaże w punkcie wydawania biletów paragon fiskalny na kwotę min. 150 PLN za zakupy wszystkich towarów na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego GALAXY (z wyłączeniem: leków, napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, kart podarunkowych, bonów i talonów podarunkowych, kart do telefonu typu pre-paid, usług sprzedaży zakładów na gry liczbowe, losów loterii pieniężnych, produktów i usług w zakładach bukmacherskich, transakcji wymiany walut). Akcja nie obejmuje też zakupów dokonanych na terenie hipermarketu „Auchan”. Szczegółowy regulamin akcji załączamy poniżej, będzie także dostępny w dniu akcji w punkcie wydawania biletów (nowa scena) oraz w Punkcie Informacyjnym Centrum. Wydawanie biletów na nowej scenie w Galaxy od 15.00 – 19.00 lub do wyczerpania puli biletów, decyduje kolejność zgłoszeń. Na jeden paragon wydawana jest jedna nagroda. Akcja nie łączy się z akcją "Kwietny kwiecień". Zapraszamy zatem na zakupy i do Multikina w Galaxy!

Udostępnij Powrót

Kwietny kwiecień w Galaxy

Nareszcie nadeszła wiosna i wszędzie dookoła, jak okiem sięgnąć, widać kwitnące zagony. Chcemy, żeby choć kawałek tej wiosny zagościł także w waszych domach, dlatego w dniach 9 i 12 kwietnia rozdajemy kwitnące prymule, a mamy ich aż 500 sztuk, po 250 na każdy dzień. Jeżeli chcecie zabrać taką prymulkę do domu, wystarczy zrobić w każdy z tych dni zakupy na kwotę min 50 PLN i z paragonem fiskalnym potwierdzającym zakup zgłosić się do punktu wydawania kwiatów w nowej części naszego Centrum. Kwiatki rozdajemy w każdy z tych dni od 15.00 do 19.00 (lub do wyczerpania puli kwiatów an dany dzień - decyduje kolejność zgłoszeń. Akcją objęte są paragony fiskalne za zakupy wszystkich towarów na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego GALAXY (z wyłączeniem: leków, napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, kart podarunkowych, bonów i talonów podarunkowych, kart do telefonu typu pre-paid, usług sprzedaży zakładów na gry liczbowe, losów loterii pieniężnych, produktów i usług w zakładach bukmacherskich, transakcji wymiany walut). Akcja nie obejmuje też zakupów dokonanych na terenie hipermarketu „Auchan”. Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie w załączeniu, będzie także dostępny w dniach akcji w Punkcie Informacyjnym Centrum i w punkcie wydawania kwiatów. Zapraszamy zatem do GALAXY - zabierzcie kwitnący Kwiecień do domu!

Udostępnij Powrót

Moto-wiosna w galaxy

MOTO WIOSNA w Galaxy Zapraszamy na niezwykłą wystawę motocykli, która rozpoczyna się już 9 kwietnia w Centrum Galaxy. Będzie można na niej zobaczyć zarówno nowe motocykle, jak i unikatowe, zabytkowe maszyny, z których najstarsza pochodzi z 1936 roku. Do obejrzenia będą nowe modele Hondy, Suzuki, Yamaha oraz Kawasaki. Pojawi się także maraka Ducati oraz kultowe Harley-Davidson. Można będzie sprawdzić zalety każdego z prezentowanych modeli, porównać je ze sobą i dowiedzieć się, jakie są możliwości ich zakupu. W zabytkowej części wystawy można będzie zobaczyć aż 12 modeli m.in. Triumpha z 1939 roku, Brennabora z 1937 roku i najstarszy motocykl na tej ekspozycji RAVAT z 1936 roku, uhonorowany licznymi nagrodami na wystawach w kraju i zagranicą. Miłośnicy jednośladów z równą przyjemnością zapoznają się na pewno z poczciwym KOMAREM w wersji Sport, Simsonem SR2 z 1958 roku i słynną SHL-ką M17 z 1969 roku. Przy każdym motocyklu jest dokładny opis modelu i jego historii. Zapraszamy zatem na Moto-Wiosnę do Galaxy od 9 do 14 kwietnia. Wystawa czynna jest w godzinach pracy Centrum.

Udostępnij Powrót

Kinowy poniedziałek w Galaxy!

Kinowy poniedziałek w Galaxy! Chcielibyście wybrać się do kina? Nic prostszego! Wystarczy w poniedziałek 9.04.2018 w godzinach 9.00 - 18.45 zrobić w Galaxy zakupy za min. 150 zł i odebrać podwójne zaproszenie do Multikina. Czeka aż 250 podwójnych zaproszeń! Zaproszenia do Multikina obowiązują na filmy 2D oraz na następujące wydarzenia: - Kino na Obcasach - Koncerty na wielkim ekranie - Liga Mistrzów- z wyjątkiem finału. - Wystawy - Sporty Extremalne. Zaproszenia nie obowiązują na nocne maratony filmowe, przedstawienia teatralne i baletowe. Zaproszenia może odebrać osoba pełnoletnia, która pokaże w punkcie wydawania biletów paragon fiskalny na kwotę min. 150 PLN za zakupy wszystkich towarów na terenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego GALAXY (z wyłączeniem: leków, napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, kart podarunkowych, bonów i talonów podarunkowych, kart do telefonu typu pre-paid, usług sprzedaży zakładów na gry liczbowe, losów loterii pieniężnych, produktów i usług w zakładach bukmacherskich, transakcji wymiany walut). Akcja nie obejmuje też zakupów dokonanych na terenie hipermarketu „Auchan”. Szczegółowy regulamin akcji załączamy poniżej, będzie także dostępny w dniu akcji w punkcie wydawania biletów (nowa scena) oraz w Punkcie Informacyjnym Centrum. Wydawanie biletów na nowej scenie w Galaxy od 15.00 – 19.00 lub do wyczerpania puli biletów, decyduje kolejność zgłoszeń. Na jeden paragon wydawana jest jedna nagroda. Akcja nie łączy się z akcją "Kwietny kwiecień". Zapraszamy zatem na zakupy i do Multikina w Galaxy!

Udostępnij Powrót

Zdrowie pod Kontrolą w Galaxy

Każda pora roku jest dobra, aby zadbać o swoje zdrowie. A wiosna tym bardziej nastraja nas do działania.

Z myślą o naszym zdrowiu studenci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, zrzeszeni w IFMSA-Poland, zapraszają w sobotę 7 kwietnia do Galaxy na akcję ZDROWIE POD KONTROLĄ. W trakcie tej akcji, która potrwa od 10.00 do 20.00, na chętnych będą czekały stanowiska pomiaru ciśnienia, glukozy oraz wyrzutu płucnego, a dla palaczy pomiar CO w wydychanym powietrzu. Będzie można dowiedzieć się wszystkiego o dietach, odchudzaniu i zaburzeniach odżywiania - studenci dietetyki kompleksowo poinformują wszystkich zainteresowanych o piramidzie żywienia, zwracając uwagę na powszechne w dzisiejszych czasach zaburzenia żywienia. Nie zaniedbujemy również profilaktyki nowotworowej – studenci poprowadzą na fantomach  pokazy samobadania piersi dla pań i jąder dla panów.

O dbania o swoje zdrowie nie mniej ważna jest także umiejętność udzielania pierwszej pomocy – zachęcamy do udziału w nauce pierwszej pomocy, prowadzonej przez ratownika medycznego i studentów ratownictwa.  Można także pomóc osobom już chorym – podczas akcji w Galaxy we współpracy z DKMS  będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku od 18 do 50 roku życia.

Bardzo ważne jest wyrobienie sobie właściwych nawyków prozdrowotnych, dlatego studenci medycyny zapraszają wszystkie dzieciaki do Szpitala Pluszowego Misia – dzięki wspólnej zabawie dzieci nauczą się nie tylko nie bać lekarza, ale także odpowiednio dbać o swoje zdrowie.

Również ważnymi aspektami w profilaktyce zdrowotnej jest badanie wzroku oraz uzębienia. Przeglądy stomatologiczne będą przeprowadzane przez studentów stomatologii z PTSS Szczecin wyjątkowo do godziny 19.00,  a badania przesiewowe wzroku przeprowadzi Doktor Marchewka.

Zatem zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć swoje ZDROWIE POD KONTROLĄ do Galaxy 7 kwietnia od 10.00 do 20.00.

Udostępnij Powrót

Jarmark Wielkanocny w Galaxy

Tradycyjnie przed świętami zapraszamy Państwa na Jarmark Wielkanocny. Od 23 do 30 marca na poziomie 0 i 2 w Centrum Galaxy rozstawią się jarmarkowe stoiska, na których będzie można zaopatrzyć się w regionalne przysmaki, wielkanocne specjały i świąteczne dekoracje. Będą pachnące chleby na zakwasie, aromatyczne wędliny, egzotyczne przyprawy i smakowite sery. Na jarmarkowych stoiskach będzie można znaleźć także oleje tłoczone na zimno, wina, słodycze, suszone owoce, konfitury i miody. Nie zabraknie ciekawych prezentów na tradycyjnego wielkanocnego "zajączka" – rodzice znajdą coś dla swoich pociech pośród oferty maskotek, łakoci i artykułów dziecięcych. Miłośnikom rękodzieła polecamy stoiska z artystyczną biżuterią, obrazami, wyrobami ze szkła i ceramiki, drewna oraz bursztynu. Jarmark Wielkanocny zaprasza Państwa od 23 do 30 marca w godzinach pracy galerii handlowej CHR GALAXY.

                                                              

 

Udostępnij Powrót

WIOSNA 2018 już jest - nowy magazyn INSPIRACJE już w Centrum Galaxy!

Zachęcamy do lektury najnowszego wiosennego numeru magazynu INSPIRACJE WIOSNA 2018. Tym razem prezentujemy go w nowej szacie graficznej. Format magazynu została zmniejszony i teraz lepiej pasuje nie tylko do damskiej torebki ale i do męskiej kieszeni :). Zwiększyła się za to objętość naszego wydawnictwa - teraz prezentujemy ofertę salonów z centrum Galaxy aż na 65 stronach. W tym numerze przedstawiamy najnowsze trendy kolorystyczne i najmodniejsze tej wiosny wzory, podpowiadamy, jak najlepiej zestawić ze sobą różne części naszej (damskiej, męskiej i dziecięcej) garderoby, jak mieszać kolory i jakie dodatki będą najodpowiedniejsze do naszego zestawu. Prezentujemy także nowości w kosmetykach do makijażu i pielęgnacji ciała oraz nowe linie zapachowe. Podsuwamy pomysły zarówno na prezenty "na zajączka" jak i na szybki lunch. Podpowiadamy też, jak udekorować dom na święta wielkanocne i dokąd udać się na słoneczny wypoczynek. Mamy również kupony rabatowe dla oszczędnych i przepis na smoothie dla miłośników zdrowego żywienia.

Zapraszamy zatem do lektury naszego kolorowego magazynu INSPIRACJE WIOSNA 2018 - magazyn jest już dostępny bezpłatnie w punkcie informacyjnym i salonach Centrum Galaxy, a także w wersji elektronicznej.

http://bit.ly/wiosna_2018

Udostępnij Powrót

Polska mówi aaa

Studenci, skupieni w Polskim Towarzystwie Studentów Stomatologii odział Szczecin zapraszają wszystkich do skorzystania z akcji " Polska mówi aaa". Akcja związana jest ze światowym dniem zdrowia jamy ustnej, odbędzie się w naszym centrum w piątek 16.03.2018. Na stoisku, które stanie w Galaxy, studenci wykonywać będą darmowe badania jamy ustnej i przeprowadza także instruktaże higieny. Aby ułatwic państwu aktywny udział, akcja zostanie przeprowadzona w godzinach popołudniowych od 15.00 - 19.00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad studentów PTSS!

Udostępnij Powrót

Warsztaty Skoku o Tyczce w CHR Galaxy

Już 4 lutego zapraszamy wszystkich miłośników sportu do wspólnej zabawy w Centrum Handlowym Galaxy!
Warsztaty Skoku o Tyczce to impreza skierowana gównie do najmłodszych, ale starsi z pewnością znajdą też coś dla siebie :)
Warsztaty będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce ) oraz samych „ Mistrzów Sportu”- Moniki Pyrek i Piotra Liska.

W programie:
- trening tyczkarski
- skok o tyczce
- sprawdzanie swojego refleksu na specjalnym symulatorze
- gry i zabawy
- wywiady z Mistrzami skoku o tyczce
- zdjęcia i autografy z Mistrzami Sportu
- konkursy z nagrodami

Goście Specjalni:

Monika Pyrek:
- polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce. Olimpijka z Sydney (2000), Aten (2004), Pekinu (2008) i Londynu (2012)
- pięciokrotna medalistka Mistrzostw Świata
- trzykrotna medalistka Mistrzostw Europy
- czterokrotna olimpijka
Dziś niezwykle zaangażowana w propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży jako Prezes Fundacji Moniki Pyrek, a jej wiedza i doświadczenie stanowią ogromne wsparcie dla aktualnie startujących zawodników i zawodniczek.
- gospodarz tegorocznego Szczecińskiego Mitingu Skoku o Tyczce, który odbędzie się 11 lutego w Netto Arenie .

Piotr Lisek:
- polski lekkoatleta specjalizujący się w skoku o tyczce.
- medalista mistrzostw świata, halowych mistrzostw świata oraz dwukrotny halowych mistrzostw Europy. Wielokrotnie stawał na podium mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.
- aktualny absolutny rekordzista Polski (6.00 w 2017).
- gospodarz tegorocznego Szczecińskiego Mitingu Skoku o Tyczce, który odbędzie się 11 lutego w Netto Arenie 

 

 

Udostępnij Powrót

Kulinarne show z TEFAL i Grzegorzem Łapanowskim

Zapraszamy do GALAXY na spotkanie z Grzegorzem Łapanowskim, który na zaproszenie Tefal Home & Cook zaprezentuje swoje świąteczne dania. W najbliższą sobotę i niedzielę (9 i 10 grudnia) na scenie w GALAXY pan Grzegorz Łapanowski za pomocą nowego urządzenia Tefal Companion wyczaruje potrawy na świąteczny stół. Tefal Companion to coś więcej niż robot kuchenny z funkcją gotowania, to magiczne rozwiązanie skupiające wszystkie funkcjonalności w jednym urządzeniu. Z pięcioma przystawkami oraz 6 automatycznymi trybami gotowania zastępuje 12 urządzeń kuchennych. O jego zaletach będziecie się mogli Państwo przekonać w sobotę i niedzielę od 13.00 do 18.00. Będzie można nie tylko zobaczyć na żywo, jak gotuje mistrz kuchni i  jak działa Tefal Companion, ale przede wszystkim jak smakują potrawy, które są efektem tek mistrzowskiej współpracy człowieka i maszyny.

Grzegorz Łapanowski to kulinarny patriota i sympatyk orientalnych smaków w jednym. Urodził się 21.10.1983 w Zielonej Górze. Adept nauk politycznych, socjologii oraz bezpieczeństwa żywności. W życiu zajmuje się głównie jedzeniem. Gotuje na ekranie kuchni+, a także w Dzień Dobry TVN. Pracował w kilkunastu restauracjach, ale wciąż traktuje kuchnię bardziej jako zamiłowanie niż pracę. Swoje umiejętności rozwijał w Akademii Kurta Schellera. Ma hopla na punkcie zrównoważonego rozwoju i zdrowej żywności. Jest działaczem Slow Foodu, EFTE oraz Koalicji na rzecz Polski Wolnej od GMO. Był wolontariuszem Banku Żywności, prowadzi zajęcia edukacyjne z dziećmi i młodzieżą, koordynował powstawanie książki kucharskiej EFTE Cook Book.

Program akcji:

Sobota 9.12.2017 :

12-13 – Zapowiedź ze sceny i zaproszenie klientów do udziału w show

13-14 – show kulinarne

14-15 – wydawanie degustacji

16-17 – II show kulinarne

17-18 – wydanie degustacji

Niedziela 10.12.2017:

12-13 – Zapowiedź ze sceny i zaproszenie klientów do udziału w show

13-14 – show kulinarne

14-15 – wydawanie degustacji

15-16 – II show kulinarne

16-17 – wydanie degustacji

Udostępnij Powrót

„Liga Sprawiedliwości” premierowo w Multikinie!

Superbohaterowie, walka z okrutnym wrogiem i sojusze, jakich jeszcze nie było! Multikino zaprasza od 17 listopada na pokazy premierowe filmu „Liga Sprawiedliwości”. 

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z: Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 

 

Udostępnij Powrót

Akcja „Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary” w Galaxy

W dniach 13-15 października, w 14 miastach na terenie całego kraju, odbędą się akcje rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych do bazy Fundacji DKMS. Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary są zainspirowane Ogólnopolskim Dniem Dawcy Szpiku, jaki ma miejsce 13 października. To właśnie przy okazji tego dnia, Rotary Polska postanowiło przyłączyć się do Fundacji DKMS w misji walki z nowotworami krwi i zainicjowało ogólnopolską akcję o nazwie: „Dni Dawcy Szpiku z Klubami Rotary”.

W Centrum Handlowym Galaxy akcja odbędzie się 14 października.

Podczas planowanych akcji będzie można zarejestrować się, jako potencjalny Dawca szpiku oraz wesprzeć Fundację DKMS poprzez darowiznę pieniężną do skarbon. Rejestrację potencjalnych Dawców będą wspierać wolontariusze, członkowie Klubów Rotary. Wolontariat w ramach organizacji rejestracji potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych daje każdemu Rotarianinowi możliwość służenia społeczeństwu i zastosowanie ideału służby poprzez propagowanie międzynarodowej idei jaką jest Dawstwo Szpiku. Statystyki WMDA (Światowej Organizacji Dawców Szpiku) są alarmujące: co 35 sekund ktoś na świecie zapada na nowotwór krwi. Pośród chorób dziecięcych choroba ta jest najczęstszą przyczyną śmierci. W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli właśnie nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie komórek macierzystych krwi lub szpiku. Jedynie 25 procent pacjentów ma szczęście znaleźć Dawcę we własnej rodzinie. Większość przeszczepień odbywa się dzięki Dawcom niespokrewnionym, którzy jako ludzie dobrej woli zarejestrowali się, by bezinteresownie ratować życie każdego chorego, który potrzebuje przeszczepienia. Fundacja DKMS to aktualnie największa baza Dawców szpiku w Polsce, w której zarejestrowanych jest i ponad 1 151 985 (wrzesień 2017) potencjalnych Dawców szpiku, a już ponad 4 459 (wrzesień 2017) osób oddało swoje komórki macierzyste lub szpik, dając szansę na życie pacjentom zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Udostępnij Powrót

Targi Produktów Regionalnych w Galaxy

W weekend 9-12 listopada 2017 roku zapraszamy do Galaxy na kolejną edycję Targów Produktów Regionalnych, podczas których zaprezentuje się wielu wystawców z całej Polski.

I tym razem nie zabraknie wystawców oferujących pyszne produkty spożywcze jak chałwa turecka, chleby na zakwasie, staropolskie wędliny, pajda chleba ze smalcem, serki góralskie, sery korycińskie, greckie oliwki i wiele innych. Jak zawsze będzie coś również dla fanów ręcznych robótek, którzy cenią sobie wyjątkowość i niepowtarzalność. Kolorowe poduszki, kołderki  i kocyki,  urocze maskotki, designerskie ubranka lub piękna biżuteria to wszystko dostępne będzie w Galaxy.

Dołącz do nas.

Udostępnij Powrót

15 listopada otwarcie nowej części GALAXY

Ewa Chodakowska i Maja Sablewska dla szczecinian w nowym GALAXY

100 %  z nowych sklepów już zostało przekazane najemcom w budowanej, nowej części CHR GALAXY. Po niecałym roku od rozpoczęcia budowy, 15 listopada o godz. 13:00 szczecinianie będą mogli zrobić zakupy w jeszcze większym GALXAY.

CHR GALAXY jest jednym z pierwszych centrów handlowych jakie zostało wybudowane w naszym regionie. Po 14 latach funkcjonowania właściciel Centrum EPP Property Management podjął decyzję o rozbudowie.  Otwarcie większego centrum handlowego, które pomieści łącznie ponad 200 sklepów, zaplanowano na 15 listopada. - Szykujemy różnego rodzaju wydarzenia i atrakcje - zapowiada Mariusz Machnicki, dyrektor CHR GALAXY.

Galeria będzie czynna w standardowych godzinach od 9 do 21, a Calypso Fitness Club  od poniedziałku do piątku od 6.00 do 23.00, a w soboty i niedziele od 8.00 do 20.00.

Budowa na finiszu

Większość prac jest już na ukończeniu. Budynek jest w pełni uszczelniony, szklana elewacja wykonana jest w całości, natomiast wewnątrz obiektu trwa urządzanie korytarzy, schodów i  zaplecza technicznego. Nowe Galaxy  to jedyne centrum, które ma dwa tak duże place wewnętrzne. Największy plac, przykryty jest kopułą o średnicy ok.43m /średnica większa od kopuły na budynku parlamentu niemieckiego w Berlinie (Reichstag)/. Na placu będzie znajdować się scena, na której odbywać się będą imprezy okolicznościowe, w tym również eventy z okazji otwarcia. Do budowy kopuły świetlika zużyto ok. 77 ton stali oraz 1700 m2 elementów szklanych samego świetlika.

Witryny najemców na głównym placu poziomu +1 będą o ponadstandardowej wysokości ponad 10m.  Będzie to jedyne Centrum w Polsce, które w takim systemie ma zrealizowane wysokie witryny sklepowe i powierzchnie ukształtowane na zasadzie dużych dwukondygnacyjnych sklepów z własnym dostępem na poziom +2 poprzez schody ruchome i windy. Do dużego placu na poziomie +1 prowadzą aleje handlowe o szerokości aż 17m.  Do budowy elewacji natomiast wykorzystano prawie 8000m2 szkła białego oraz prawie 1200m2 szkła czarnego.

Cała inwestycja zajmuje ponad 130 tysięcy metrów kwadratowych, z czego 56 tysięcy zajmują sklepy i lokale usługowe. Wewnątrz znajdzie się również około 1500 miejsc postojowych na parkingu wielopoziomowym i parkingach podziemnych.

Nowe sklepy

Wśród nowych najemców znalazły się takie brandy jak: Forever 21, Media Expert, Go Sport, Pepco, Sephora, Rossman, Aldo, Way to Beauy, Tefal-Home&Cook, Homla, Duka, Sony Center, Samsung Brand Store. Po przerwie wracają także tak lubiane przez klientów salony Reserved, Mohito, House, Smyk i Deichmann. Do nowej lokalizacji o powierzchni 2300 m kw.  przeniesie się salon obuwniczy CCC, otwierając tym samym największy sklep tej marki w Polsce.

Na poziomie +2 na klientów czekać będzie znana już część restauracyjna.

Na tym samym poziomie znajdzie się również nowy Calypso Fitness Club o powierzchni prawie 1.600 m kw. i istniejące 9 salowe Multikino. 

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>