Sprawdź

Sklep eobuwie.pl poszukuje pracownika na stanowisko Doradca klienta

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Aktualnie, w związku z rozwojem sieci salonów stacjonarnych poszukujemy najlepszych osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Opis stanowiska:
• obsługa Klienta - doradca wizerunkowy Klienta
• pomoc przy wyborze towaru

Oczekujemy:
• wysokiej kultury osobistej i nastawienia na Klienta
• komunikatywności i umiejętności budowania relacji
• nastawienia na osiąganie celów i wyników
• umiejętności pracy w zespole
• dyspozycyjności i elastyczności
• doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:
• pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej
• elastyczny czas pracy – możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin: 1/2 etatu, ¾ etatu, pełen etat
• atrakcyjne wynagrodzenie 2800 PLN (etat 1/1)

• dwa systemy premiowe

• perspektywy rozwoju zawodowego
• pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do programu Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz zniżki na produkty

W przypadku zainteresowania zachęcamy do wysłania dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz umieszczony na stronie

lub bezpośrednio na adres kariera@eobuwie.com.pl