Sprawdź

Le Creuset poszukuje pracownika na stanowisko MANAGER SKLEPU

Francuska marka Le Creuset specjalizuje się w naczyniach do gotowania i serwowania jedzenia oraz profesjonalnych akcesoriach do wina. Le Creuset jest marką znaną na całym świecie, a teraz wchodzi do Polski!

Do naszego  salonu w Galaxy w Szczecinie szukamy:

MANAGER SKLEPU

(pełen etat; miejsce pracy: Szczecin)

Właśnie teraz masz możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie! Dołącz do nas i zobacz jak Polacy pokochają gotowanie w wyjątkowych naczyniach Le Creuset.

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku

Świetną atmosferę pracy

Możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność

Elastyczne godziny pracy

Pracę z produktami świetnej jakości, które klienci kochają

Zniżkę na zakup produktów Le Creuset

Twoje obowiązki:

Doskonała obsługa klienta mogąca być wzorem dla całego zespołu

Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Zarządzanie zespołem sprzedawców (rekrutacja, organizacja pracy, wyznaczanie celów)

Dbałość o właściwą ekspozycję towarów

Nasze oczekiwania:

Komunikatywność, odwaga, pozytywne podejście do życia

Świetny kontakt z ludźmi, zarówno pracownikami i klientami

Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży marki premium

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane zainteresowanie gotowaniem i jedzeniem

Więcej o nas: www.lecreuset.com

Jednocześnie prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem na adres:

recruiting.pl@lecreuset.com