• Szatnia dla klientów
  • Magazyn Inspiracje już jest!
  • multik sroda
  • Jesienne kolekcje
  • Abonament Plus
  • Wypożyczamy Power-Banki
  • Złoty Laur KLienta 2017 i Laur Klienta GRAND PRIX 2017 dla GALAXY

Umowa na wykonanie elewacji CHR GALAXY podpisana

DEFOR S.A będzie wykonawcą nowej elewacji Centrum GALAXY. Podpisana właśnie umowa wykonawcza zakłada rozpoczęcie prac montażowych w lutym 2017 roku. Całość nowej elewacji klienci będą mogli już zobaczyć jesienią przyszłego roku.

Nowa elewacja centrum handlowego będzie najnowocześniejszą w regionie. Fasada Centrum zrealizowana zostanie wg indywidualnego rozwiązania zaprojektowanego specjalnie dla tej realizacji. Wykorzystanych będzie aż 9.200 mkw szklanych okładzin, 1.500 mkw okładzin włókno-cementowych, 300 mkw okładzin kamiennych i 2,4 km ledów, a szklana kopuła nad nowo budowaną częścią będzie miała aż 1700m2 powierzchni. Pomimo ogromnego zakresu prac nie będą one miały wpływu na normalne funkcjonowanie obiektu. W trakcie ich realizacji Centrum GALAXY będzie zupełnie normalnie funkcjonowało w standardowych godzinach otwarcia.

Cieszy nas bardzo, że to właśnie nasza firma będzie realizowała elewację dla jednego z najpopularniejszych centrów handlowych w Zachodniopomorskim – mówi Stanisław Fornalik – Kierownik Projektu DEFOR S.A. Galaxy po rozbudowie stanie się jednym z najnowocześniejszych obiektów w regionie. Jestem przekonany, że ta realizacja wyróżni na mapie Polski nie tylko samo Centrum, ale również i miasto Szczecin – dodaje Stanisław Fornalik. Rozbudowa CHR Galaxy to proces wymagający doświadczenia i precyzji. Dlatego tak ważny jest fakt, że jednym z partnerów tego przedsięwzięcia jest właśnie firma DEFOR S.A. www.defor.eu, gdyż daje to nam gwarancję jakości i najlepszego wykonania – podkreśla Czesław Jasiewicz Dyrektor CHR GALAXY. Firma DEFOR S.A. to jeden z czołowych wykonawców nowoczesnych elewacji w Polsce. Posiada doświadczenie w realizacji elewacji m.in. takich obiektów jak biurowców Q22 i Warsaw Spire w Warszawie oraz Stadion Narodowy w Warszawie, a CHR Galaxy będzie już 15-tym centrum handlowym na terenie Polski, którego elewację kompleksowo zrealizuje DEFOR S.A. CHR GALAXY po rozbudowie będzie miało blisko 60 tys. mkw. Zakończenie prac i otwarcie nowej części Centrum zaplanowane jest na IV kwartał 2017 roku.

 

Część rozrywkowa czynna do późnych godzin nocnych.