• Szatnia dla klientów
  • Magazyn Inspiracje już jest!
  • multik sroda
  • Jesienne kolekcje
  • Abonament Plus
  • Wypożyczamy Power-Banki
  • Złoty Laur KLienta 2017 i Laur Klienta GRAND PRIX 2017 dla GALAXY

Rozbudowa CHR GALAXY zgodnie z planem

Gotowy jest już stan surowy kondygnacji – 1, 0 oraz  1. Trwają również prace związane z wymianą obecnej elewacji oraz wylewanie stropów nad poziomem 2. Oznacza to, że  jesienią tego roku do dyspozycji klientów będzie blisko 60 tys. m.kw powierzchni handlowej, a liczba salonów wzrośnie do 200.

Realizacja inwestycji to spore wyzwanie – mówi Czesław Jasiewicz, Dyrektor CHR GALAXY. W tym samym czasie wymieniamy dotychczasową elewację Centrum, dobudowujemy nową część obiektu, która w sposób płynny jest łączona z obecną i jednocześnie przez cały czas nasze Centrum pracuje normalnym trybem – dodaje Dyrektor CHR GALAXY. Nasza firma ma bardzo bogate doświadczenie zarówno w modernizacjach obiektów, jak również w budowie nowych, stąd wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem – podkreśla Czesław Jasiewicz.   

W nowej części obiektu, która dysponować będzie powierzchnią około 17 tys. m kw., znajdzie się miejsce dla klubu fitness, nowych sklepów i kolejnych 200 miejsc parkingowych. Powstanie zadaszona aleja handlowa z rozległym, wewnętrznym placem - miejscem spotkań i zakupów dla mieszkańców Szczecina i regionu. Dzięki rozbudowie GALAXY powstanie około 500 nowych miejsc pracy.
Podpisane zostały już umowy z większą częścią kluczowych najemców, wynajęto ponad 80% proc. nowej powierzchni. Poszerzona będzie m.in. oferta rozrywkowa, na ostatniej kondygnacji znajdzie się klub fitness .

Będziemy stopniowo przedstawiać Państwu nowych najemców naszego Centrum. Służyć temu będą  między innymi ściany na poziomie 0 i 1, które zasłaniają obecnie prowadzone w rejonie łącznika prace budowlane. Będziemy na nich co tydzień przyklejać kolejne logotypy firm, których sklepy pojawią się wraz z otwarciem nowej części w naszym Centrum. – informuje Czesław Jasiewicz, Dyrektor CHR GALAXY.  Część sklepów będzie miała po dwie kondygnacje i nowoczesne witryny
o wysokości ponad 10 metrów. Dzięki nowemu GALAXY Szczecin zyska zupełnie inny charakter
– dodaje Dyrektor Centrum.
Na placu rozbudowy CHR GALAXY obecnie zatrudnionych jest około 200 osób. Wizualizację nowego GALAXY w formie makiety można zobaczyć w Centrum na poziomie O obok sceny.

Część rozrywkowa czynna do późnych godzin nocnych.