7 Marzec 2017

Pachnący Dzień Kobiet w Galaxy

Pachnący Dzień Kobiet w Galaxy

To był wyjątkowy i pachnący Dzień Kobiet do Centrum Galaxy. Tylko 8 marca od 13.00 do 19.00 odwiedzające nas Panie miały okazje skomponować swoje własne niepowtarzalne perfumy podczas warsztatów zapachowych.

Warsztaty zapachowe przeznaczone były dla osób pragnących poznać świat perfum i zdobyć praktyczną wiedzę związaną z ich wykorzystaniem w tworzeniu własnego wizerunku. Obejmowały budowanie osobistej garderoby zapachowej, dobór perfum do wykonywanego zawodu, pełnionej funkcji, stroju, okazji czy pory roku. Dzięki warsztatom, prowadzonym przez profesjonalną senselierkę,  Panie nauczyły się definiować to,  jakie zapachy preferują, jak podkreślać zapachem własną osobowość, dodać sobie energii, zyskać pewność siebie, zaznaczyć własną indywidualność.  Każda z uczestniczek warsztatów otrzymała flakonik skomponowanych przez siebie w czasie warsztatów perfum na bazie naturalnych olejków. Buteleczka opatrzona została naklejką z imieniem właścicielki zapachu.

Odwiedzające Centrum GALAXY w tym dniu klientki zaprosilismy także na warsztaty makijażu, podczas których Panie pod okiem  profesjonalnych wizażystek z perfumerii Douglas mogły nauczyć się wykonania makijażu dziennego i okolicznościowego.

Dla zainteresowanych przygotowaliśmy także, wspólnie z drogerią SUPER-PHARM, specjalne stanowisko dermokonsultacji, gdzie było można nie tylko zbadać stan cery, ale także uzyskać fachową poradę, jak o swoją cerę dbać i jakich kosmetyków używać. Super-Pharm zapewniło także punkt bezpłatnego malowania paznokci. Z kolei specjalistki z The Body Shop zaproponowały znakomite kosmetyki do pielęgnacji rąk i wykonały chętnym paniom relaksujący masaż dłoni.

Dziękujemy za wspólne chwile.

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>