• Szatnia dla klientów
  • Magazyn Inspiracje już jest!
  • multik sroda
  • Jesienne kolekcje
  • Abonament Plus
  • Wypożyczamy Power-Banki
  • Złoty Laur KLienta 2017 i Laur Klienta GRAND PRIX 2017 dla GALAXY

Magazyn Inspiracje już jest!

Modowy sezon niesie ze sobą wiele różnorodności.  Nie ulegając jednak jesiennej nostalgii postanowiliśmy zaskoczyć Państwa odświeżoną grafiką i formą prezentacji naszego magazynu. Podobnie, jak za chwilę w całej okazałości nowe i rozbudowane GALAXY zaskoczy nie tylko Szczecinian, ale również mieszkańców naszego regionu.  To wydanie magazynu stanowi doskonałą lekturę na jesienne, chłodne wieczory.
Opowiemy w nim Państwu o nowych markach w GALAXY jak salony Guess, Inglot, Twoje Soczewki czy Fonmix. Zaprezentujemy salony Douglas, Monnari i Etam po metamorfozie. 
Przedstawimy, co ciekawego w modzie dla Pań i Panów. Podkreślimy, że spot jesienią nie musi być nudny. I wreszcie zaprosimy Państwa na jedyne, wyjątkowe otwarcie nowej części GALAXY.

Rozbudowa GALAXY, która zakończy się w listopadzie 2017 roku, pozwoli nam na poszerzenie naszej oferty handlowej i stworzenie największej galerii handlowej w Szczecinie. W GALAXY pojawią się takie marki jak Aldo, Homla, Duka, Giacomo Conti, Lancerto, Sizeer, Media Expert , Sephora czy pierwszy w Szczecinie salon Forever 21. Znane i lubiane przez Państwa sklepy takiej jak Reserved, Daichmann, Smyk, Mohito, House będą miały jeszcze większą i atrakcyjniejszą lokalizację.

Już w listopadzie dostarczymy Państwu jeszcze więcej rozrywki, jeszcze więcej mody i jeszcze więcej zadowolenia. Strefa rozrywki zostanie poszerzona m.in. o Calypso Fitness Club, do Państwa dyspozycji będzie aż 200 sklepów i 1500 miejsc parkingowych. Dzięki nowemu GALAXY Szczecin zyska zupełnie inny charakter.

Mamy nadzieję, że sam magazyn będzie dla Państwa doskonałym przewodnikiem po najciekawszych wydarzeniach, nowościach i przede wszystkim po trendach modowych w GALAXY.

ODKRYJ JESIENNE INSPIRACJE GALAXY

Część rozrywkowa czynna do późnych godzin nocnych.