24 Wrzesień 2017

Magazyn Inspiracje już jest!

Magazyn Inspiracje już jest!

Modowy sezon niesie ze sobą wiele różnorodności.  Nie ulegając jednak jesiennej nostalgii postanowiliśmy zaskoczyć Państwa odświeżoną grafiką i formą prezentacji naszego magazynu. Podobnie, jak za chwilę w całej okazałości nowe i rozbudowane GALAXY zaskoczy nie tylko Szczecinian, ale również mieszkańców naszego regionu.  To wydanie magazynu stanowi doskonałą lekturę na jesienne, chłodne wieczory.
Opowiemy w nim Państwu o nowych markach w GALAXY jak salony Guess, Inglot, Twoje Soczewki czy Fonmix. Zaprezentujemy salony Douglas, Monnari i Etam po metamorfozie. 
Przedstawimy, co ciekawego w modzie dla Pań i Panów. Podkreślimy, że spot jesienią nie musi być nudny. I wreszcie zaprosimy Państwa na jedyne, wyjątkowe otwarcie nowej części GALAXY.

Rozbudowa GALAXY, która zakończy się w listopadzie 2017 roku, pozwoli nam na poszerzenie naszej oferty handlowej i stworzenie największej galerii handlowej w Szczecinie. W GALAXY pojawią się takie marki jak Aldo, Homla, Duka, Giacomo Conti, Lancerto, Sizeer, Media Expert , Sephora czy pierwszy w Szczecinie salon Forever 21. Znane i lubiane przez Państwa sklepy takiej jak Reserved, Daichmann, Smyk, Mohito, House będą miały jeszcze większą i atrakcyjniejszą lokalizację.

Już w listopadzie dostarczymy Państwu jeszcze więcej rozrywki, jeszcze więcej mody i jeszcze więcej zadowolenia. Strefa rozrywki zostanie poszerzona m.in. o Calypso Fitness Club, do Państwa dyspozycji będzie aż 200 sklepów i 1500 miejsc parkingowych. Dzięki nowemu GALAXY Szczecin zyska zupełnie inny charakter.

Mamy nadzieję, że sam magazyn będzie dla Państwa doskonałym przewodnikiem po najciekawszych wydarzeniach, nowościach i przede wszystkim po trendach modowych w GALAXY.

ODKRYJ JESIENNE INSPIRACJE GALAXY

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>