Sprawdź
Sprawdź
7 Listopad 2018

APETYT NA ZABAWĘ czyli 15 urodziny Centrum Galaxy

APETYT NA ZABAWĘ czyli 15 urodziny Centrum Galaxy

Wszystkich, którzy mają apetyt na dobrą zabawę i lubią pyszne jedzenie, zapraszamy już w najbliższą sobotę 10 listopada na 15 Urodziny Centrum Galaxy, świętując jednocześnie 1 rocznicę otwarcia nowej części obiektu.

Kulinarne show na scenie poprowadzi znany szczeciński prezenter, showman, dziennikarz Radia Złote Przeboje i kucharz, Robert Bochenko. Pasjonat dobrej kuchni i miłośnik gotowania, twórca Kulinarnego Show, z którym prowadzi warsztaty, szkolenia i pokazy w całej Polsce. Uczestnik i współorganizator eventów kulinarnych na dużą i wielką skalę, targów i konkursów kulinarnych. Ekipa Kulinarnego Show miała przyjemność gotowania m.in. dla Ojca Świętego Franciszka, promowała polską kuchnię za granicą, brała także udział w programach TVP i TVN.

W programie imprezy, która potrwa od 12.00 do 18.00 znajdą się pokazy i degustacje potraw  kuchni tradycyjnej i molekularnej, warsztaty dekorowania cup-cake -ów dla klientów oraz oczywiście wielki tort urodzinowy, którym będziemy częstowali wszystkich chętnych. O naszą formę zadbają z kolei instruktorzy  z fitness CALYPSO, którzy w przerwach kulinarnego show zaprezentują skuteczne metody walki z nadmiarem kalorii.

Urodzinowa impreza w Galaxy będzie także okazją do spotkania z pisarką Mirą Białkowską. Dwie powieści Miry Białkowskiej (szczecinianki z urodzenia): "Wcale mi nie zależy” i „O co ci chodzi?” zyskały uznanie czytelników i świetne recenzje. Powieść „Wcale mi nie zależy” decyzją Internautów w konkursie „Granice.pl”, zdobyła tytuł "Najlepszej książki na wiosnę” i będzie walczyć o tytuł "Najlepszej książki roku 2018”. W październiku pojawiła się trzecia pt. "Nareszcie z górki”.  Jej akcja rozgrywa się m.in. w Szczecinie w Centrum Galaxy. Pani Mira przeczyta związane z naszym Centrum (i nie tylko) fragmenty jej powieści, z radością spotka się także z czytelnikami i podpisze swoje książki wszystkim chętnym.

Naprzeciw fontanny stanie także urodzinowa ścianka do selfie z okolicznościową grafiką, na której klienci będą mogli zrobić sobie zdjęcie i opublikować  je wraz z życzeniami na naszym profilu na Facebooku. Pierwszych trzysta osób, które złożą nam takie facebookowe życzenia, obdarujemy naszymi gadżetami promocyjnymi – wystarczy naszym hostessom pokazać opublikowane na urodzinowym profilu Galaxy zdjęcia z życzeniami. Nie zabraknie także urodzinowych quizów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami. Nagrody przygotowali: Super Pharm, Yes, Wojas, Asprod, Radisson Blu, kręgielnia MK Bowling, Jupi Park, Pretty One.

Dodatkową atrakcją sobotniej akcji będzie niewątpliwie Urodzinowa Sobota Rabatów. Sklepy w naszym centrum przygotował specjalne urodzinowe promocje dla klientów, zachęcamy zatem do zakupów – pełna listę rabatów znajdą państwo w załączeniu

Zapraszamy zatem na dobrą zabawę, pyszne jedzenie i korzystne zakupy czyli 15 urodziny Centrum Galaxy już 10 listopada od 12.00 do 18.00!

https://youtu.be/8gpWDdDjpH4

 

Udostępnij Powrót

Zapisz się do newslettera, aby śledzić najnowsze promocje i wydarzenia

Jak trafić?

tramwaje:
1, 2, 3, 5, 10 , 11, 12, 13

linie autobusowe dzienne zwykłe:
58, 59, 68, 101, 107
linie autobusowe dzienne pospieszne:
A, B, C, C BIS, D, F, G
linie autobusowe nocne:
522, 523, 524, 525, 529, 530, 532

Wyznacz trasę
Dziś otwarte
Galeria sklepów 9:00 - 21:00
Auchan 8:00 - 22:00
Część rozrywkowa i restauracje otwarte do późnych godzin nocnych.
Odwiedź nas!
>